Oferta pracy

Inżynier procesu Wyrobów z Tworzyw Sztucznych

TRISTONE FLOWTECH POLAND Sp. z o.o.O firmie

TRISTONE FLOWTECH POLAND Sp. z o.o.

Stacyjna 19 Wałbrzych 58-306 Polska

Wałbrzych

Tristone Flowtech Poland sp. z o.o.

 1998 roku producent węży gumowych na bazie polimeru używanych do systemów chłodzenia w samochodach osobowych, ciężarowych i innych urządzeniach przemysłowych. Wałbrzyska fabryka będąca obecnie częścią koncernu Tristone ,produkująca przewody gumowe i plastikowe do przepływu cieczy w układach chłodzenia dla klientów takich jak: Volvo, Ford, Nissan, Renault, Daimler, VW, Peugeot, Fiat, Ferrari, Audi, BMW i innych, poszukuje kandydatów do pracy na stanowisko:

INŻYNIERA PROCESU WYROBÓW Z TWORZYW SZTUCZNYCH
Zakres zadań:

wdrażanie nowych procesów i projektów,
wdrażanie zmian inżynieryjnych, rozwój technologiczny wg wymaganych procedur,
nadzór nad dokumentacją technologiczno-produkcyjną i jakościową na etapie wdrażania,
współpraca z  zespołami projektowymi w  kraju i za granicą, dostawcami zewnętrznymi części i maszyn,
projektowanie narzędzi produkcyjnych
Od kandydatów oczekujemy:

wykształcenia wyższego technicznego, kierunek związany z procesami produkcyjnymi  (przetwórstwem tworzyw sztucznych mile widziane),
doświadczenia na podobnym stanowisku pracy (preferowana branża motoryzacyjna),
praktycznej znajomości normy IATF 16949 (w tym umiejętności audytowania), ISO 14001, mile widziane
Umiejętności sporządzania niezbędnej dokumentacji,
 znajomości rysunku technicznego,
analityczne umiejętności rozwiązywania problemów,
 znajomości zasad lean manufacturing, znajomości  FMEA, DOE, SPC, mile widziany
znajomości MS Office oraz oprogramowania do projektowania maszyn (CAD, CATIA lub inne),
umiejętności zarządzania projektami, znajomość obsługi MS Project mile widziana,
dobrej znajomości języka angielskiego, język niemiecki lub francuski mile widziany,
dyspozycyjności i umiejętności pracy zespołowej

praktycznej znajomości normy IATF 16949 (w tym umiejętności audytowania)

Oferujemy:

możliwość zdobycia doświadczenia w nowoczesnym zakładzie,
atrakcyjne wynagrodzenie,
bogaty pakiet benefitów (karta mulitsport, prywatna opieka medyczna
wraz  z pakietem stomatologicznym, dofinansowane posiłki).

CV oraz list motywacyjny należy przesyłać na adres firmy: Tristone Flowtech  Poland Sp. z o.o.
ul. Stacyjna 19, 58-306 Wałbrzych lub korzystając z przycisku APLIKUJ
TERAZ.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997r. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926."

Kontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Ogłoszenie archiwalne