Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Inżynier Procesu

AKS PRECISION BALL POLSKA SP. Z O.O.O firmie

  • Przemysłowa 12, Żarów
    Żarów, dolnośląskie
  • Ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

AKS PRECISION BALL POLSKA SP. Z O.O.

Przemysłowa 12

Żarów

Twój zakres obowiązków

  • Nadzór nad procesem produkcyjnym

  • Nadzór nad dokumentacją techniczną

  • Sporządzanie raportów i innych dokumentów dotyczących procesu produkcji

  • Nadzór nad przestrzeganiem procedur jakościowych

  • Aktualizacja i kontrola zapisów z podległych procesów

Nasze wymagania

  • Minimum 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku w zakładzie produkcyjnym

  • Język angielski na poziomie komunikatywnym

  • Wykształcenie wyższe techniczne

  • Dobra znajomość pakietu MS Office, ze szczególnym uwzględnieniem arkusza kalkulacyjnego Excel

  • Znajomość systemów Lean Manufacturing

  • Bardzo dobra organizacja czasu pracy własnej i podległego zespołu

  • Umiejętność motywowania i wspierania podwładnych

  • Umiejętność logicznego myślenia i rozwiązywania problemów

  • Prawo jazdy kategorii B

To oferujemy

  • Konkurencyjne oraz stabilne warunki zatrudnienia

  • Możliwość zdobywania doświadczenia w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

  • Gwarantowaną coroczną podwyżkę wynagrodzenia

  • Interesującą pracę w międzynarodowym środowisku

  • Bardzo przyjazną atmosferę w pracy

  • Możliwość rozwoju zawodowego – szkolenia techniczne, nauka języka angielskiego, dofinansowanie studiów

  • Pakiet benefitów

  • Pakiet socjalny w ramach ZFŚS

Firma AKS Precision Ball Polska Sp. z o.o. w Żarowie jest japońską firmą produkującą kulki stalowe do łożysk tocznych przeznaczonych do różnego typu maszyn i urządzeń, w tym także dla branży motoryzacyjnej. AKS Precision Ball Polska Sp. z o.o. w Żarowie istnieje na rynku od 2002 roku i zlokalizowana jest w żarowskiej podstrefie Wałbrzyskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej.

Przewiń do profilu firmy