Oferta pracy

Inżynier procesu

Daicel Safety Systems Europe

  • Żarów

    Żarów, dolnośląskie
  • ogłoszenie wygasło 16 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz

Twój zakres obowiązków

  • doskonalenie i optymalizacja procesu produkcyjnego

  • nadzór nad kluczowymi wskaźnikami produkcyjnymi

  • tworzenie i nadzór nad dokumentacją produkcyjną

  • rozwiązywanie, zapobieganie i analiza bieżących problemów związanych z procesem produkcji

  • uruchamianie produkcji nowych wyrobów

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe o kierunku technicznym (preferowane: mechanika i budowa maszyn, zarządzanie i inżynieria produkcji, automatyka i robotyka, mechatronika)

  • co najmniej 2-letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku (mile widziane w branży motoryzacyjnej)

  • znajomość narzędzi i technik: SPC, MSA, FMEA, APQP, PPAP, Control Plan, SMED, rozwiązywanie problemów jakościowych

  • dobra znajomość języka angielskiego

  • wysoko rozwinięte umiejętności analityczne

Mile widziane

  • praktyczna wiedza dotycząca spawania oraz doświadczenie w prowadzeniu projektów optymalizacji procesu

To oferujemy

  • konkurencyjne wynagrodzenie i benefity (2 premie w roku, coroczna rewizja wynagrodzeń, prywatna opieka medyczna, fundusz socjalny, nagrody jubileuszowe, dofinansowanie dojazdów do pracy, karta multi-sport)

  • możliwości rozwoju zawodowego (szkolenia wewnętrze i zewnętrzne, możliwość sfinansowania studiów podyplomowych)

  • elastyczny czas pracy

  • przyjazną atmosferę w pracy

  • interesującą pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie nastawionej na innowacyjne rozwiązania i nowoczesne technologie

  • możliwość pracy w firmie z branży motoryzacyjnej, działającej w oparciu o najwyższe standardy zarządzania

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • spotkania integracyjne

  • kawa / herbata

  • napoje

  • dofinansowanie wypoczynku

  • dofinansowanie dojazdów do pracy

  • program rekomendacji pracowników

  • możliwość nauki języka angielskiego i niemieckiego

  • możliwość finansowania studiów

  • Zakładowy Fundusz Świadczeń Socjalnych

  • nagrody jubileuszowe

  • premie

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV za pomocą przycisku Aplikuj teraz.

Daicel Safety Systems Europe to firma z branży motoryzacyjnej o międzynarodowym zasięgu zlokalizowana w Wałbrzyskiej Specjalnej Strefie Ekonomicznej, podstrefie Żarów, jest częścią japońskiego koncernu DAICEL, który zatrudnia ponad 11 tysięcy pracowników na całym świecie. DSSE zajmuje się produkcją napełniaczy do poduszek powietrznych, które dzięki zaawansowanej technologii oraz nowoczesnym metodom zarządzania opartym o filozofię Kaizen są niezawodne. Od początku istnienia naszej firmy przykładamy dużą wagę do kwestii ciągłego doskonalenia naszych pracowników a także wszystkich procesów i systemów.

Przewiń do profilu firmy