Oferta pracy

Inżynier procesu

Bergman Engineering Sp. z o.o.O firmie

  • Zielona Góra, lubuskie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)

Bergman Engineering należy do technologicznych przedsiębiorstw rozwojowych i rekrutacyjnych, działających na  terenie Europy. Skupia swoje kompetencje w przemyśle motoryzacyjnym, lotniczym i energetycznym. We wszystkich obszarach swojego działania Bergman Engineering koncentruje się na jednym priorytecie – oferowaniu swoim Klientom usług najwyższej jakości.

Obecnie dla naszego klienta – firmy produkcyjnej z branży motoryzacyjnej – poszukujemy Kandydata/ki na stanowisko:

Numer ref.: IPW/AC/0920

Zadania:

  • Ustalanie, monitorowanie i ocena parametrów procesów (montaż, cięcie laserowe, zgrzewanie)
  • Monitorowanie i doskonalenie procesów dla osiągnięcia założonych  Kluczowych Wskaźników Wydajności fabryki (KPI)
  • Dostarczanie i modyfikowanie dokumentacji procesu do produkcji nowych projektów i zmian w istniejących według ustalonych standardów
  • Ustalanie specyfikacji procesu oraz kontrola dokumentacji ustandaryzowanych  instrukcji pracy
  • Analiza wydajności i monitorowanie trendów (OEE)
  • Inicjowanie oraz udział w projektach 8D oraz FMEA

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe techniczne
  • Doświadczenie zdobyte w zarządzaniu procesami, mile widziane w branży motoryzacyjnej
  • Praktyczna znajomość 8D oraz FMEA
  • Elastyczność, zaangażowanie i orientacja na rozwiązywanie problemów
  • Dobra znajomość języka angielskiego
  • Gotowość do podjęcia stałej pracy we Wrześni

Nasz Klient oferuje:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Pakiet szkoleń i zajęć językowych
  • Premie kwartalne oraz dodatki wakacyjne i świąteczne
  • Kartę sportową Multisport
  • Dofinansowanie obiadów w zakładowej stołówce
  • Możliwość rozwoju na nowopowstałym stanowisku
  • Pełną wyzwań pracę w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi kandydatami.

Wysyłając dokumenty aplikacyjne w odpowiedzi na powyższe ogłoszenie wyraża Pan / Pani zgodę na przetwarzanie Pana / Pani danych osobowych zawartych CV lub innych przekazanych nam danych osobowych w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.

Jeżeli chciałby Pan / Pani otrzymywać od Bergman Engineering Sp. z o.o. w przyszłości inne oferty pracy, prosimy o umieszczenie w CV następującej zgody: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Bergman Engineering Sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu, ul. Petrażyckiego 57 (KRS: 394281) moich danych osobowych dla celów przyszłych rekrutacji”.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy