Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Inżynier procesu

Grupa Wilmar Marek Wilczyński S.K.A.

aleja Niepodległości 2E

Żórawina (pow. wrocławski)

Twój zakres obowiązków

  • Prowadzenie prac badawczych w skali pilotażowej,

  • Planowanie prac Aparatowych,

  • Przygotowywanie założeń technologicznych dla rozwoju technologii,

  • Przygotowywanie raportów z prowadzonych prac.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe techniczne,

  • Co najmniej 3 lata doświadczenia w środowisku produkcyjnym na podobnym stanowisku w sektorze chemicznym lub pokrewnym.

To oferujemy

  • Umowę o pracę

  • Atrakcyjne i terminowe wynagrodzenie

  • Stabilne warunki zatrudnienia

  • Możliwość rozwoju

  • Szkolenia i podnoszenie kwalifikacji zawodowych

  • Karta Multisport