Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Inżynier Produkcji/Automatyk

Hi-P Poland Sp. z o.o. O firmie

Hi-P Poland Sp. z o.o.

Magazynowa 8

Bielany Wrocławskie (pow. wrocławski)

Twój zakres obowiązków

  • Przygotowanie procesów produkcyjnych oraz produktów;

  • Rozwój procesów produkcyjnych w celu zwiększenia ich wydajności;

  • Automatyzacja procesów produkcyjnych przy współudziale zewnętrznych dostawców

  • Bezpośredni nadzór nad linią montażową, przygotowanie dokumentacji konstrukcyjnej z zakresu montażu i narzędzi;

  • Nadzór nad dokumentacją, procesem i technologią;

  • Bezpośredni kontakt z Klientem w celu wprowadzenia zmian technicznych w produkcie i procesie rozwiązywania problemów produkcyjnych.

Nasze wymagania

  • Motywacji i zaangażowania w swoją pracę;

  • Doświadczenia zawodowego na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej;

  • Znajomości procesu zgrzewania ultradźwiękowego oraz wizyjnych systemów kontroli jakości;

  • Wykształcenia wyższego technicznego – preferowane: zarządzanie produkcją, inżynieria produkcji; automatyka;

  • Umiejętności analizowania problemów technicznych w ścisłej współpracy z pozostałymi działami Spółki;

  • Umiejętności analizy procesu produkcji i jego zmiany w celu osiągnięcia większej efektywności;

  • Nadzoru nad dokumentacją techniczną;

  • Dobrej znajomości języka angielskiego.

Mile widziane

  • Praktyczną znajomość programowania PLC;

  • Znajomość procesów związanych z tekstyliami;

  • Znajomość programu AutoCad, Solidworks, Siemens NX.

To oferujemy

  • Pracę pełną wyzwań nad ciekawymi projektami;

  • Pozytywną i przyjazną atmosferę pracy;

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w pełnym wymiarze godzin;

  • Elastyczne godziny rozpoczęcia pracy (pracę rozpoczynamy w godzinach od 7:00 do 9:00);

  • Różnorodny pakiet socjalny, a w nim: bezpłatna opieka medyczna, dofinansowanie do karty Multisport, ubezpieczenie grupowe, świadczenia świąteczne, dofinansowanie do posiłków oraz wypoczynku.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • dofinansowanie wypoczynku

  • paczki świąteczne

Hi-P Poland to spółka wchodząca w skład międzynarodowego koncernu Hi-P International z siedzibą w Singapurze, która działa na rynku światowym od 1980 roku, w sektorze telekomunikacyjnym, komputerowym, medycznym, motoryzacyjnym i elektronicznym. Na rynku polskim jesteśmy obecni od 2005 roku. W Hi–P Poland zajmujemy się produkcją najwyższej jakości elementów z tworzyw sztucznych, montażem kontraktowym małego AGD oraz produkcją części dla branży motoryzacyjnej.

Przewiń do profilu firmy

Jak aplikować?

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV w pliku PDF, opisanego wg wzoru: Nazwisko_Imię_CV wraz z podaniem numeru ref. w temacie wiadomości.

Dziękujemy za Twoją aplikację, każda jest przez nas analizowana. Informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi osobami.