Logo Pracuj.pl

Inżynier Produkcji

Johnson Electric PolandO firmie

Johnson Electric Poland

Jozefa Cieszkowskiego 26

Będzin

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • Przygotowywanie i aktualizacja dokumentacji technologicznej (karty pracy, instrukcje, karty kontrolne
  • Wdrażanie zasad Kaizen w procesie produkcyjnym (np. SSP, 5S, standaryzacja, wizualizacji)
  • Udział w definiowaniu i optymalizacji procesów produkcyjnych
  • Udział w tworzeniu i usprawnianiu oprzyrządowania produkcyjnego
  • Analiza i rozwiązywanie bieżących problemów technicznych
  • Eliminacja strat produkcyjnych

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe inżynierskie (preferowane mechaniczne, elektrotechniczne lub pokrewne)
  • Minimum dwuletnie doświadczenie na tożsamym stanowisku
  • Znajomość języka angielskiego umożliwiająca swobodną komunikację z uwzględnieniem słownictwa technicznego
  • Praktyczna znajomość zagadnień Lean Manufacturing (m.in. SMED, 5S, TPM, Kaizen)
  • Ogólna wiedza z zakresu APQP, planu kontroli PPAP, MSA, 8D,SolidWorks, APIS, Dasd,Movex
  • Ogólna znajomość wymagań zintegrowanego systemu zarządzania: ISO 9001, ISO 14001, ISO 45001, IATF 16949
  • Obsługa oprogramowania do projektowania 3d
  • Wiedza w zakresie czytania i przygotowywania dokumentacji technicznej
  • Umiejętności analityczne i inicjatywa w rozwiązywaniu problemów
  • Proaktywna postawa oraz umiejętność współpracy w zespole
  • Dobra znajomość pakietu MS Office (głównie Excel)

To oferujemy

  • Stabilną pracę, w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Środowisko pracy działające w oparciu o filozofię Kaizen
  • Przyjazną atmosferę pracy

Benefity

  • prywatna opieka medyczna
  • ubezpieczenie na życie
  • elastyczny czas pracy
  • parking dla pracowników
  • program rekomendacji pracowników
  • stołówka pracownicza
  • zakładowy fundusz świadczeń socjalnych

Johnson Electric Group to globalny lider w produkcji silników elektrycznych, przełączników, podsystemów ruchu oraz innych komponentów elektro-mechanicznych. Nasze produkty wykorzystywane są w wielu gałęziach przemysłu, m.in. w motoryzacji, inteligentnych licznikach, inżynierii sanitarnej, wyposażeniu dla firm, automatyce budynków, wentylacji, AGD, elektronarzędziach oraz narzędziach ogrodowych.

Inżynier Produkcji, Jozefa Cieszkowskiego 26, Będzin