Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Inżynier Produkcji

MASTERPRESS S.A.O firmie

  • Jacka Kuronia 4, Białystok
    Białystok, podlaskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

MASTERPRESS S.A.

Jacka Kuronia 4

Białystok

Twój zakres obowiązków

  • Monitorowanie i analizowanie wskaźników w celu usprawniania procesów produkcyjnych

  • Proponowanie oraz wdrażanie rozwiązań zapewniających optymalną wydajność, jakość i stabilność procesu produkcyjnego

  • Analizowanie błędów i inicjowanie odpowiednich działań korygujących

  • Nadzorowanie przestrzegania standardów technologicznych w procesach produkcyjnych

  • Nadzór nad zmienianymi parametrami procesów

  • Prowadzenie i nadzorowanie testów produkcyjnych surowców i produktów

  • Opracowywanie zaleceń technologicznych, procedur i instrukcji dotyczących parametrów i przebiegu procesów oraz obsługi maszyn i urządzeń

  • Proponowanie i wdrażanie oprzyrządowania stanowisk pracy operatorów produkcji

  • Prowadzenie szkoleń wewnętrznych

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe techniczne

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku (minimum 2 lata)

  • Praktyczna znajomość narzędzi Lean Manufacturing

  • Znajomość j. angielskiego umożliwiająca swobodną komunikację

  • Umiejętność analitycznego myślenia oraz systemowego podejścia do podejmowanych działań

  • Umiejętność skutecznej współpracy z innymi

  • Inicjatywa w działaniu i orientacja na cel

  • Umiejętność pracy pod presją czasu

  • Możliwość podjęcia pracy w systemie 3-zmianowym

To oferujemy

  • Jasne zasady wynagradzania i rozwoju

  • Stabilne zatrudnienie w organizacji zarządzanej przez wartości

  • Szacunek, uczciwość w działaniu i odpowiedzialność za pracownika

  • Przyjazną atmosferę pracy

  • Pracę przy nowoczesnych urządzeniach i technologiach

  • Możliwość wnoszenia własnych pomysłów i współudziału w rozwoju firmy

  • Benefity pracownicze

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • spotkania integracyjne

  • program emerytalny

  • parking dla pracowników

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie biletów do kina, teatru

  • dofinansowanie wypoczynku

  • paczki świąteczne

  • program rekomendacji pracowników

  • pikniki rodzinne

Masterpress S.A. to miejsce, gdzie spotykają się profesjonalizm z chęcią dzielenia się swoją wiedzą i zdobytą praktyką. U nas najważniejsze są: szacunek, odpowiedzialność i uczciwość w działaniu. Współpracujemy z ludźmi o podobnych wartościach. Z sukcesem współpracujemy z klientami na polskim i zagranicznym ryku.

Chcemy pracować z najlepszymi i dalej rozwijać naszą firmę. Jeżeli chcesz do nas dołączyć, zapraszamy Cię do aplikowania na stanowisko: Inżynier Produkcji

Przewiń do profilu firmy