Logo Pracuj.pl

Inżynier produkcji – obszar metal

Cornaglia PolandO firmie

  • Bielsko-Biała
    Bielsko-Biała, śląskie
  • ogłoszenie wygasło rok temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz

Twój zakres obowiązków

  • zarządzanie projektami oraz monitorowanie etapów ich zaawansowania,
  • organizacja działań, określanie priorytetów oraz terminowość ich realizacji,
  • rozwiązywanie problemów technicznych w fazie rozwoju projektu i industralizacji,
  • wsparcie działu sprzedaży w fazie ofertowania,
  • wsparcie działu zakupów dotyczące nabycia nowych maszyn i urządzeń,
  • definiowanie, tworzenie, rozwój oraz zarządzanie dokumentacją techniczną i jakościową dotyczącą produktu i procesu nowych projektów,
  • sporządzanie instrukcji obsługi i arkuszy danych oraz wsparcie technologiczne dla produkcji,
  • udział w odbiorze technicznym maszyn.

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe techniczne,
  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku w branży automotive – 10 lat,
  • znajomość technik PFMEA i FMEA,
  • biegłość obsługi oprogramowania Catia, UG,
  • znajomość systemów automatyki, platform PLC, metod gromadzenia danych, rozproszonych systemów sterowania,
  • wiedza w zakresie spawania,
  • zaawansowana znajomość maszyn do tłoczenia metalu z automatycznym podawaniem serwo,
  • biegła znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie, włoski – mile widziany.

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę,
  • pakiet socjalny,
  • prywatna opieka medyczna,
  • satysfakcjonująca praca w międzynarodowej firmie.

Benefity

  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie nauki języków
  • spotkania integracyjne
  • kawa / herbata
  • dodatkowe świadczenia socjalne
  • możliwość uzyskania uprawnień
  • pikniki rodzinne

Cornaglia Poland Sp. z o.o. jest polskim oddziałem międzynarodowego koncernu Officine Metallurgiche Cornaglia S.p.A. z siedzibą we włoskim Turynie specjalizującego się w produkcji części z metalu i tworzyw sztucznych dla przemysłu maszynowego i automotive. Grupa prowadzi działalność produkcyjną w kilkunastu fabrykach na całym świecie.

Inżynier produkcji – obszar metal, Bielsko-Biała