Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Inżynier Produkcji

P.I.W. "JMB" Sp. z o.o.O firmie

  • Budno 31, Budno (pow. goleniowski)
    Budno (pow. goleniowski), zachodniopomorskie
  • Ogłoszenie wygasło 11 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), młodszy specjalista (Junior)

P.I.W. "JMB" Sp. z o.o.

31

Budno (pow. goleniowski)

Twój zakres obowiązków

  • projektowanie i aktualizowanie dokumentacji (w tym 2D/3D) dla wytwarzanych produktów

  • przygotowanie programów dla obrabiarek numerycznych CNC

  • projektowanie procesów produkcyjnych zw. z wytwarzaniem produktów

  • optymalizacji i doskonaleniu technologii projektowania oraz technologii produkcji

  • organizacja/wsparcie wdrażania nowych produktów/procesów na produkcji

  • udzielanie wsparcia naszym Klientów w ich fabrykach w zakresie efektywnego stosowania naszych produktów oraz prototypowania nowych łopat

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe techniczne (lub w trakcie)

  • znajomość technicznego rysunku 2D

  • znajomość języka angielskiego angielskiego na poziomie B1

  • sumienne i staranne podejście do wykonywanych obowiązków

  • (dodatkowy atut) umiejętność programowania maszyn CNC

  • (dodatkowy atut) doświadczenia w pracy z firm produkcyjnych (najlepiej na podobnym stanowisku)

To oferujemy

  • zatrudnienie na umowę o pracę

  • pewne i regularne wynagrodzenie

  • przyjazną atmosferę pracy

  • możliwość zarobku ponadnormatywnego

  • ciekawą ścieżkę rozwoju kariery

  • możliwość uczestnictwa w interesujących delegacjach zagranicznych

  • w przypadku osób dojeżdżających ze Szczecina i okolic – dopłaty do paliwa

W związku z rozwojem naszej grupy poszukujemy Inżyniera Produkcji. Szukamy zarówno osób z doświadczeniem, jak i osób tuż po ukończeniu studiów lub w ich trakcie. Zależnie od umiejętności i doświadczenia będziemy w stanie zaproponować odpowiedni zakres obowiązków oraz adekwatne do nich wynagrodzenie. Przykładowo, aby rozpocząć z nami pracę nie jest bezwzględnie wymagana znajomość programowania CNC czy też biegłość w środowisku 3D, o podstawą jest rysowanie 2D.

Przewiń do profilu firmy

Czekamy na Twoje CV. Ponadto w przypadku pytań zachęcamy do kontaktu pod numerem 889 771 779

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji, klikając w przycisk aplikowania.