Oferta pracy

Inżynier Produkcji

Unilever Polska Sp. z o.o.O firmie

Unilever Polska Sp. z o.o.

Józefa Ignacego Kraszewskiego 20

Bydgoszcz

Twój zakres obowiązków

Na tym stanowisku będziesz odpowiedzialny/na za koordynowanie i nadzór nad procesami produkcyjnymi na liniach pakujących kosmetyki, zgodnie z obowiązującymi standardami i praktykami. Do Twoich głównych zadań będzie należeć analiza przyczyn postojów linii i proponowanie usprawnień z obszaru Organizacji Miejsca Pracy (Workplace Organization WO). WO jest jednym z filarów wdrożonego w fabryce programu WCM (World Class Manufacturing), który ma na celu redukcję strat.

Nasze wymagania

  • wymagane wykształcenie wyższe techniczne (mile widziany kierunek Mechanika lub pokrewny)

  • wiedza na temat pracy maszyn i urządzeń

  • 1-2 lata doświadczenia zawodowego w firmie produkcyjnej będzie atutem, ale najistotniejsze w tej pracy są umiejętności analitycznego myślenia i rozwiązywania problemów, kreatywność, samodzielność i umiejętność efektywnej pracy w zespole

  • przyda się podstawowa wiedza w zakresie takich metodologii jak Lean Manufacturing i/lub World Class Manufacturing (WCM) lub Total Productive Maintenance (TPM)

  • pracę znacząco ułatwi bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie oraz

  • biegła obsługa pakietu MS Office (MS Excel, PowerPoint)

To oferujemy

  • pracę w standardzie World Class Manufacturing

  • udział w projektach inwestycyjnych i usprawnieniowych związanych z rozwojem fabryki

  • współpracę i wymianę doświadczeń z ekspertami w Polsce i w całej Europie

  • bardzo wysokie standardy bezpieczeństwa pracy

  • dostęp do szkoleń i warsztatów prowadzonych przez światowych ekspertów efektywności procesów produkcyjnych

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na pełen etat

  • atrakcyjne warunki zatrudnienia z systemem premiowym uzależnionym od wyników pracy

  • bogaty pakiet benefitów

  • praca od poniedziałku do piątku, na miejscu w fabryce w Bydgoszczy

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • elastyczny czas pracy

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • siłownia w biurze

  • dyżury lekarza w biurze

  • komputer do użytku prywatnego

  • program emerytalny

  • dofinansowanie wypoczynku