Inżynier Produkcji ds. Maszyn Testowych

  • Tychy, śląskie
  • Specjalista
  • 25.10.2018
  • Ważna jeszcze 8 dni (do 24.11.2018)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    MOLTTON POLAND jest innowacyjną firmą doradztwa personalnego, specjalizującą się w rekrutacji specjalistów oraz menedżerów średniego i wyższego szczebla dla branży przemysłowej. Do każdego z prowadzonych projektów podchodzimy w sposób indywidualny, opierając się zarówno na wieloletnim doświadczeniu naszych Konsultantów, jak i rzeczywistych potrzebach i oczekiwaniach Klienta oraz Kandydatów. Działamy w oparciu o certyfikat agencji zatrudnienia nr 7145

    Dla naszego Klienta, dużej międzynarodowej firmy produkcyjnej, poszukujemy Kandydata na stanowisko:

    Miejsce pracy: Tychy
    ITMT/10/2018

    Zakres obowiązków:

    • Opracowywanie procesu testowania produktów.
    • Specyfikowanie, nadzorowanie budowy i odbiór maszyn i urządzeń testowych.
    • Tworzenie dokumentacji procesu.
    • Zapewnienie maszyn o odpowiedniej zdolności i wydajności.
    • Optymalizacja wyników jakościowych i odpadów w powierzonym obszarze.
    • Zapewnienie technicznego wsparcia i szkolenia dla produkcji, utrzymania ruchu, jakości.
    • Zapewnienie dostępności zapasowych narzędzi i oprzyrządowania.

    Wymagania:

    • Wykształcenie wyższe ( preferowane kierunki: Automatyka i Robotyka, Elektronika).
    • Doświadczenia na podobnym stanowisku.
    • Znajomość środowiska LabView oraz sterowników PLC (Allen-Bradley)
    • Znajomość zasad konstrukcji maszyn.
    • Podstawowa wiedza w zakresie elektroniki analogowej i cyfrowej.
    • Umiejętność obsługi AutoCad.
    • Umiejętność tworzenia dokumentacji procesowych i stanowiskowych.
    • Dobra znajomość języka angielskiego.

    Nasz Klient oferuje:

    • Stabilne zatrudnienie w międzynarodowej firmie produkcyjnej.
    • Umowę o Pracę.
    • Możliwość rozwoju.
    • Pracę pełną wyzwań.

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Abyśmy mogli się z tobą kontaktować w aplikacji prosimy zawrzeć jedną ze zgód do wyboru:

    (obecna i przyszła rekrutacja)

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Moltton Poland, ul. Francuska 35-37, 40-027 Katowice, w celu realizacji aktualnego oraz przyszłych procesów rekrutacji i doradztwa personalnego. Wyrażam zgodę na udostępnianie moich danych osobowych podmiotom współpracującym z Moltton Poland, potencjalnym pracodawcom do celów związanych z prowadzonymi obecnie lub w przyszłości procesami rekrutacji. Zgoda może zostać w każdym czasie odwołana

    (tylko obecna rekrutacja)

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Moltton Poland, ul. Francuska 35-37, 40-027 Katowice w celu realizacji wyłącznie aktualnego procesu rekrutacji i doradztwa personalnego. Wyrażam zgodę na udostępnianie moich danych osobowych podmiotom współpracującym z Moltton Poland, potencjalnym pracodawcom do celów związanych z prowadzonymi obecnie procesem rekrutacji. Zgoda może zostać w każdym czasie odwołana.

    Obowiązek informacyjny

    1. Administratorem Danych jest Moltton Poland, z siedzibą w Katowicach (40-027), ul. Francuska 35-37,
    2. Dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celu realizacji procesu rekrutacyjnego na podstawie wyrażonej zgody na przetwarzanie danych osobowych; Jeśli masz pytania lub chciałbyś cofnąć zgodę prosimy poinformować nas lub wysłać maila na adres : [email protected]
    3. Dane osobowe będą udostępniane pracownikom i klientom biorącym udział w niniejszym procesie rekrutacyjnym.
    4. Dane osobowe nie będą przekazywane innym podmiotom z  wyjątkiem tych, które  są  uprawnione do ich uzyskania na podstawie przepisów obowiązującego prawa;
    5. Dane osobowe będą przechowywane przez okres 36 miesięcy;
    6. Masz prawo do:
    a)      dostępu do treści swoich danych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania,
    b)      wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania,
    c)      przenoszenia danych,
    d)      cofnięcia zgody na przetwarzanie danych w dowolnym momencie,
    e)      wniesienia skargi do organu nadzorczego (PUODO)
    1. Zgoda na przetwarzanie danych osobowych jest dobrowolna, jednak nie wyrażenie zgody skutkuje brakiem możliwości uczestnictwa w procesie rekrutacji;
    2. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednocześnie niepodanie informacji wskazanych w art. 221 § 1 Kodeksu pracy spowoduje, iż otrzymane dokumenty aplikacyjne kandydatów nie będą przez Administratora Danych rozpatrywane.