Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Inżynier Produkcji

Franklin Products LimitedO firmie

  • Dzierżoniów

    Dzierżoniów, dolnośląskie
  • Ogłoszenie wygasło 9 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Opracowywanie i usprawnianie procesów oraz produktów, mając na uwadze bezpieczeństwo, czas cyklu produkcyjnego, koszty produktów i jakości;

  • Rozwój urządzeń i procesów w celu wprowadzania produktów wysokiej jakości;

  • Wspieranie wdrażania zasad Lean Manufacturing i innych narzędzi w celu poprawy wydajności i eliminacji strat;

  • Wykorzystanie metod Lean Manufacturing dla istniejących i nowo wprowadzanych produktów;

  • Udział w planowaniu i projektowaniu produktu;

  • Analizowanie i planowanie zasobów, miejsca, planu przepływu, narzędzi dla nowych projektów i uzyskania maksymalnej wydajności;

  • Wdrażanie usprawnień procesowych w zakresie poprawy efektywności, wykorzystania maszyn oraz zużycia materiałów;

  • Nadzór nad zmianami inżynieryjnymi;

  • Wdrażanie planów przeglądów;

  • Opracowywanie i zamawianie nowych narzędzi;

  • Prowadzenie szkoleń dla pracowników;

  • Aktualizacja instrukcji;

  • Inne zadania wynikające z obowiązków pracy.

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w zakładzie o profilu produkcyjnym na stanowisku inżynier produkcji (lub podobnym);

  • Wykształcenie wyższe techniczne (Inżynier wydziału Mechanicznego lub pokrewnego);

  • Znajomość narzędzi Lean Manufacturing;

  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego (w mowie i piśmie);

  • Zdolności organizacyjne, planowanie czasu i priorytetów;

  • MS Office, AutoCad.

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie

  • możliwości rozwoju

  • praca w międzynarodowej organizacji

O nas

Since 1988 Franklin Products has been providing quality engineering, products and services to its ever-growing customer base.

Franklin Products, seat frame manufacturers and airlines each bring different expertise to the design process, but we all share one common goal - to surprise and delight the passenger by creating a harmony of aesthetics, ergonomics and technology.

Osoba na tym stanowisku będzie miała za zadanie wspierać obszar produkcyjny. Będzie rozwijać, projektować i nadzorować procesy produkcyjne wykorzystując wiedzę z zakresu produktu, materiałów, projektowania procesów produkcyjnych, w oparciu o dostępne maszyny i ich możliwości.