Inżynier produkcji - Elektronik

  • Warszawa, Kobyłka, mazowieckie
  • Specjalista
  • 22.05.2018
  • Ważna jeszcze 2 dni (do 21.06.2018)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Jesteśmy polskim oddziałem, wiodącej na rynku brytyjskim, firmy doradztwa personalnego REED, która prowadzi działania z zakresu profesjonalnej rekrutacji i selekcji od 1960 roku. REED zatrudnia ponad 3000 pracowników w 400 oddziałach zlokalizowanych w Europie, Australii i na Bliskim Wschodzie.W Polsce prowadzimy specjalistyczne usługi rekrutacyjne w obszarze: Accountancy, Banking, Finance, IT & Telecomms, Engineering & Production, Property & Construction, Sales & Marketing.

    W związku z dynamicznym rozwojem struktur firmy naszego Klienta poszukujemy Kandydatów/Kandydatek na stanowisko:

    Miejsce pracy: Warszawa, Kobyłka
    41415

    Opis stanowiska:
    Nadzór i koordynacja prac związanych z produkcją części skanerów, w tym:

    • Ustalanie (planowanie) i realizacja pracy produkcyjnej we wszystkich jej aspektach
    • Nadzorowanie i wykonanie testów niezbędnych w uruchamianiu próbnej produkcji nowych produktów oraz identyfikowanie i usuwanie błędów, proponowanie środków usprawniających proces/produkt
    • Wsparcie techniczne, rozwiązywanie problemów technicznych w procesie produkcji
    • Przygotowanie dokumentacji produkcyjnej, podręczników użytkownika i innych dokumentów
    • Wsparcie techniczne i jakościowe zlecanych na zewnątrz procesów
    • Współpraca z innymi jednostkami organizacyjnymi
    • Kierowanie wykonywaniem pracy i pracownikami w Zespole
    Reed Global - Europe is acting as an Employment Agency in relation to this vacancy.

    Wymagania:

    • Wykształcenie inżynierskie - elektronika, mechatronika, automatyka
    • Znajomość zagadnień z dziedziny elektroniki
    • 2 - 5 lat doświadczenia w pracy w obszarze elektroniki
    • Umiejętność montażu elementów w technologii THT/SMD/BGA
    • Umiejętność czytania schematów ideowych
    • Umiejętność posługiwania się sprzętem laboratoryjnym
    • Doświadczenie w prowadzeniu testów urządzeń na etapie produkcji
    • Sprawne posługiwanie się programami MS Office
    • Zdolności montażowe
    • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego (poziom umożliwiający swobodną komunikację)
    • Podejście analityczne, umiejętność logicznego i samodzielnego myślenia
    • Umiejętność kierowania pracą zespołu

    Mile widziane:

    • Znajomość technologii wytwarzania obwodów drukowanych oraz oprogramowania do projektowania obwodów drukowanych
    • Uprawnienia SEP do 1 kV

    Oferujemy:

    • Interesującą pracę w firmie z kapitałem zagranicznym wykorzystującą innowacyjne rozwiązania
    • Stabilność zatrudnienia w przedsiębiorstwie o ugruntowanej pozycji rynkowej
    • Warunki zatrudnienia uzależnione od doświadczenia i posiadanych umiejętności
    • Pakiet benefitów - prywatna opieka medyczna, karta sportowa, prywatne ubezpieczenie
    • Pracę w profesjonalnym i przyjaznym zespole
    Prosimy o dopisanie w CV poniższej klauzuli:

    "Zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o Ochronie Danych Osobowych (Dz.U. z 2002r. Nr 101, poz.926 ze zm.) niniejszym wyrażam dobrowolnie zgodę dla Reed Personnel Services Poland Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ulicy Złota 59 na:

    - przetwarzanie moich danych osobowych, zawartych w CV lub innych przekazanych przeze mnie dokumentach, w celu prowadzenia i administrowania procesami rekrutacji do pracy z udziałem mojej osoby,

    - udostępnienie moich danych osobowych potencjalnym pracodawcom oraz innym podmiotom z grupy Reed do celów związanych z procesem rekrutacji.

    Przysługuje mi prawo dostępu do moich danych i ich poprawiania."

    Administratorem dobrowolnie podanych przez Panią/ Pana danych osobowych jest Reed Personnel Services Poland Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ulicy Złota 59. Dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celach prowadzenia i administrowania procesami rekrutacyjnymi, a w szczególności w związku z poszukiwaniem dla Pani/Pana ofert pracy i ich przedstawianiem, archiwizacją i wykorzystywaniem w przyszłych procesach rekrutacyjnych dokumentów zawierających dane osobowe. Dane mogą być udostępniane podmiotom upoważnionym na podstawie przepisów prawa oraz po wyrażeniu zgody potencjalnym pracodawcom lub podmiotom z grupy Reed do celów związanych z procesem rekrutacji. Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.