Ta oferta pracy jest nieaktualna od 12 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Inżynier Produkcji/Fabryki

  • Wrocław, Wojkowice (pow. wrocławski), Żórawina (pow. wrocławski), dolnośląskie
  • Specjalista
  • 04.06.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Azpiaran Doga Polska Sp. Z o.o.

    poszukuje osoby na stanowisko:

    INŻYNIER PRODUKCJI/FABRYKI

    Miejsce pracy: Okolice Wrocławia (Wojkowice, Żórawina)
    Numer referencyjny: IP/2019

    Obowiązki:

    • nadzorowanie i definiowanie procesów produkcyjnych od strony technicznej
    • standaryzacja procesów, przygotowanie niezbędnych instrukcji technicznych
    • poprawa wydajności oraz wprowadzanie udoskonaleń procesów produkcyjnych
    • odpowiedzialność za nowe procesy (definiowanie, layout, szkolenia, uruchomienia)
    • stała współpraca z działami produkcji, jakości i logistyki

    Wymagania:

    • wykształcenie wyższe techniczne (mile widziani absolwenci lub osoby w trakcie studiów)
    • umiejętność obsługi oprogramowania klasy CAD
    • znajomość narzędzi Lean Manufacturing (5S, Kaizen, TPM)
    • znajomość języka angielskiego (minimum komunikatywnie)
    • umiejętność organizacji własnego miejsca pracy, umiejętność pracy w zespole, samodyscyplina, rzetelność i dokładność

    Oferujemy:

    • umowa o pracę
    • atrakcyjne wynagrodzenie
    • naukę języka hiszpańskiego dla chętnych
    • dodatkowe bonusy (multisport/premia wakacyjna, imprezy integracyjne, paczki na święta....)
    • możliwość rozwoju zawodowego w międzynarodowej firmie
    • potrzebne szkolenia, również szkolenia zagraniczne
    • możliwość zdobycia wartościowego doświadczenia w branży automotive
    Oferty w formie elektronicznej wraz z numerem referencyjnym prosimy przesyłać za pomocą przycisku Aplikuj Teraz.

    Na aplikacji prosimy o dopisanie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z 29.08.97r. o ochronie danych osobowych, DZ.U. nr 133, poz.833)"