Oferta pracy

Inżynier Produkcji

PayCompleteO firmie

  • Gądki (pow. poznański)

    Gądki (pow. poznański), wielkopolskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Zapewnienie ciągłości produkcji, udział w pierwszych produkcjach i produkcjach seryjnych

  • Podejmowanie działań korygujących i zapobiegawczych oraz udział w rozwiązywaniu problemów jakościowych

  • Weryfikacja i wdrażanie usprawnień technologicznych

  • Przeprowadzanie szkolenia operatorów

  • Tworzenie BOM-ów, opisu procesów, opracowanie organizacji miejsca pracy, instrukcji pracy, dobrych praktyk i warunków BHP, dokumentacji

  • Rozwiązywanie codziennych problemów produkcyjnych

  • Zarządzanie i ulepszanie procesu produkcyjnego

  • Zastępowanie Kierownika Produkcji w zadaniach związanych z procesem produkcji

  • Zapewnienie zgodności prowadzonych działań z obowiązującymi przepisami w zakresie BHP

  • Przeprowadzanie szkoleń procesowych dla pracowników

  • Prawidłowe rozliczanie zużycia materiałów

  • Odpowiedzialność za wskaźniki

  • Odpwowiedzialność za prawidłową realizację procesu produkcyjnego

  • Tworzenie dokumentacji technicznej

  • Identyfikacja i rozwiązwiązywanie nieprawidłowości w funkcjonowaniu systemu

Nasze wymagania

  • Wykształcenie minimum średnie techniczne; preferowane wykształcenie wyższe: inżynier mechaniki, elektroniki lub dziedzin pokrewnych.

  • Znajomość procesów i technik montażu mechanicznego i elektronicznego

  • Język angielski w stopniu komunikatywnym, minimum poziom B2.

  • Wiedza z zakresu metrologii, znajomość łańcuchów wymiarowych, umiejętne przeprowadzanie pomiarów elektrycznych.

  • Umiejętność pracy nad wieloma zadaniami i zarządzania priorytetami.

  • Preferowane doświadczenie w przeprowadzaniu produktu przez część cyklu życia inżynieryjnego – od wykonalności do produkcji.

  • Znajomość lean managment

  • Znajomość metod jakościowych

To oferujemy

  • Zatrudnienie na umowę o pracę

  • Prywatna opieka medyczna

  • Karta Multisport

  • Dofinansowanie do wczasów

  • Możliwości nauki i rozwoju zawodowego

  • Ubezpieczenie grupowe na preferencyjnych warunkach

  • Stabilne wynagrodzenie

  • Praca jednozmianowa od poniedziałku do piątku

PayComplete

Jesteśmy globalną firmą technologiczną dostarczającą oprogramowanie, urządzenia i usługi do samoobsługowych transakcji finansowych i rozwiązań płatniczych. Dotychczas działaliśmy pod wspólną marką Suzohapp, a po wyodrębnieniu w większym stopniu koncentrujemy się na rozwoju platformy softwarowej. Nasze oprogramowanie działa na szerokiej gamie urządzeń, od urządzeń przyjmujących gotówkę, po systemy dokonywania sprzedaży oraz technologie bezgotówkowe.

Zatrudniamy ponad 1000 pracowników. Posiadamy 24 biura na całym świecie i 3 zakłady produkcyjne, w tym Centrum Dystrybucyjno-Prodykcyjne w Gądkach, które jest jedynym w Europie dostawcą urządzeń na rynek EMEA.

Przewiń do profilu firmy