Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Inżynier produkcji

Wiha Werkzeuge Sp. z o.o.

  • Budowlanych 10B, Gdańsk
    Gdańsk, pomorskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Budowlanych 10B

Gdańsk

Twój zakres obowiązków

  • Przygotowanie stanowisk produkcyjnych

  • Przygotowanie koncepcji nowych stanowisk

  • Nadzorowanie i modyfikacja powierzonych procesów

  • Wsparcie przy rozwiązywaniu bieżących problemów jakościowych i produkcyjnych

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe techniczne w zakresie mechaniki i budowy maszyn lub przetwórstwa tworzyw sztucznych, obróbki skrawaniem lub pokrewne

  • Kilkuletnie doświadczenie techniczne lub zmotywowany absolwent

  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego

  • Umiejętność czytania dokumentacji technicznej

  • Znajomość różnorodnych procesów produkcyjnych

  • Inicjatywa i motywacja do dalszego rozwoju

  • Umiejętność współpracy w zespole

  • Znajomość programów MS Office, AutoCAD

  • Doświadczenie w prowadzeniu projektów

  • Duża samodzielność w działaniu

Mile widziane

  • Doświadczenie w projektowani lub wykonawstwie stanowisk montażowych lub produkcyjnych

  • Doświadczenie w procesach przenoszenia produkcji pomiędzy zakładami

  • Umiejętność modyfikacji różnorodnych procesów

  • Doświadczenie lub wiedza w zakresie przetwórstwa tworzyw sztucznych

  • Doświadczenie lub wiedza w zakresie obróbki skrawaniem – toczenie CNC

  • Doświadczenie lub wiedza z zakresu hartowania

  • Doświadczenie w procesach montażowych

  • Umiejętność projektowania części maszyn

  • Umiejętność opracowywania koncepcji stanowiska i ofertowania u poddostawców

  • Umiejętność kierowania podwykonawcami i osobami oddelegowanymi pracownikami

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku i bardzo dynamicznym rozwoju,

  • Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności,

  • Ciekawą pracę w nowoczesnych projektach produkcyjnych,

  • Pracę w sympatycznym młodym i zgranym zespole,

  • Możliwość rozwoju zawodowego.

  • Szkolenia podnoszące kwalifikacje.

  • Pakiet opieki medycznej,

  • Kursy językowe,