Logo Pracuj.pl

Inżynier produkcji

Wiha Werkzeuge Sp. z o.o.O firmie

  • Gdańsk, pomorskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Wiha Werkzeuge Sp. z o.o.

Budowlanych 10B

Gdańsk

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • Przygotowanie stanowisk produkcyjnych
  • Przygotowanie koncepcji nowych stanowisk
  • Nadzorowanie i modyfikacja powierzonych procesów
  • Wsparcie przy rozwiązywaniu bieżących problemów jakościowych i produkcyjnych

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe techniczne w zakresie mechaniki i budowy maszyn lub przetwórstwa tworzyw sztucznych, obróbki skrawaniem lub pokrewne
  • Kilkuletnie doświadczenie techniczne lub zmotywowany absolwent
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • Umiejętność czytania dokumentacji technicznej
  • Znajomość różnorodnych procesów produkcyjnych
  • Inicjatywa i motywacja do dalszego rozwoju
  • Umiejętność współpracy w zespole
  • Znajomość programów MS Office, AutoCAD
  • Doświadczenie w prowadzeniu projektów
  • Duża samodzielność w działaniu

Mile widziane

  • Doświadczenie w projektowani lub wykonawstwie stanowisk montażowych lub produkcyjnych
  • Doświadczenie w procesach przenoszenia produkcji pomiędzy zakładami
  • Umiejętność modyfikacji różnorodnych procesów
  • Doświadczenie lub wiedza w zakresie przetwórstwa tworzyw sztucznych
  • Doświadczenie lub wiedza w zakresie obróbki skrawaniem – toczenie CNC
  • Doświadczenie lub wiedza z zakresu hartowania
  • Doświadczenie w procesach montażowych
  • Umiejętność projektowania części maszyn
  • Umiejętność opracowywania koncepcji stanowiska i ofertowania u poddostawców
  • Umiejętność kierowania podwykonawcami i osobami oddelegowanymi pracownikami

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku i bardzo dynamicznym rozwoju,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności,
  • Ciekawą pracę w nowoczesnych projektach produkcyjnych,
  • Pracę w sympatycznym młodym i zgranym zespole,
  • Możliwość rozwoju zawodowego.
  • Szkolenia podnoszące kwalifikacje.
  • Pakiet opieki medycznej,
  • Kursy językowe,

Inżynier produkcji, Budowlanych 10B, Gdańsk