Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Inżynier produkcji

Zakłady Metalowe Postęp SA

Wyczółkowskiego 16

Gliwice

Twój zakres obowiązków

  • Projektowanie i nadzorowanie procesów w zakresie technicznym i organizacyjnym zapewniające efektywność procesów oraz bezpieczeństwo i ergonomię pracy

  • Czynne, kreatywne i odpowiedzialne uczestnictwo w pracy zespołów zadaniowych i grup interdyscyplinarnych, których działanie regulują wewnętrzne procedury

  • Raportowanie postępu prac, realizacji powierzonych zadań określonych przez przełożonego w wymaganym terminie

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe techniczne (preferowane politechniczne)

  • Znajomość podstaw GD&T – zasad wymiarowania i tolerowania

  • Wiedza inżynierska w zakresie rysunku technicznego, podstawy pracy z modelem 3D, wytrzymałości materiałów, mechaniki oraz budowy maszyn

  • Wiedza podstawowa w zakresie materiałów stalowych, obróbki cieplno-chemicznej oraz powierzchniowej

  • Znajomość podstaw procesu APQP i PPAP oraz kluczowych standardów jakości stosowanych w motoryzacji

  • Znajomość podstawowych narzędzi inżynierskich IT (2D-Auto Cad, 3D-Autodesk, Inventor, Catia)

  • Biegła znajomość jęz. angielskiego w mowie i piśmie (conajmniej poziom B2)

  • Mile widziane doświadczenie zawodowe

  • Dobra znajomość środowiska MS Office

  • Dokładność, terminowość i doskonała organizacja pracy własnej i w zespole

  • Prawo jazdy kat. B

To oferujemy

  • Umowę o pracę

  • Stabilne zatrudnienie w rozwijającej się firmie

  • Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kwalifikacji i doświadczenia

  • Przyjazne warunki i miła atmosferę pracy

Zakłady Metalowe Postęp SA są jednym z czołowych wielkoseryjnych producentów na rynku wyrobów metalowych. Nasza załoga posiada wieloletnie doświadczenie w produkcji dla branży motoryzacyjnej, dzięki czemu spełniamy standardy wiodących firm motoryzacyjnych.

Chcemy stworzyć efektywnie i elastycznie funkcjonujące przedsiębiorstwo. Naszym celem jest coraz lepiej spełniać wymagania klientów, oczekiwania pracowników oraz właścicieli.

Przewiń do profilu firmy