Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Inżynier Produkcji

Hengst Filtration Poland Sp. z o.o.O firmie

  • Gogolin

    Gogolin, opolskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Przygotowanie procesu produkcyjnego do wprowadzenia nowego lub zmodyfikowanego wyrobu

  • Nadzór nad procesem produkcyjnym wybranych projektów

  • Projektowanie i kalkulacja dla nowych/bieżących wyrobów/procesów

  • Specyfiakcja maszyn i urządzeń linii produkcyjnych

  • Przepływ materiałowy na maszynie i przygotowanie linii produkcyjnej

  • Przygotowywanie instrukcji pracy i ustawień dla nowych/bieżących procesów

  • Kontrolę zgodności dokumentacji ze standardami klienta, przepisami oraz normami technicznymi, bezpieczeństwa

  • Doskonalenie procesów i maszyn (ciągła poprawa KPI dla wybranych projeków)

Nasze wymagania

  • Wykształcenie: wyższe techniczne

  • Mile widziane doświadczenie w przedsiębiorstwie z branży automotive

  • Znajomość języka angielskiego pozwalającym na swobodną konwersację,

  • Znajomość języka niemieckiego będzie dodatkowyym atutem

  • Znajomość układów sterowania maszyn w tym obsługę/programowanie urządzeń będzie dodatkowym atutem (Siemens, Cognex, Keyence, ABB)

  • Znajomość programów CAD

  • Znajomość baz danych SQL i infrastruktury

  • Znajomość APQP, PFMEA,

  • Znajomość optymalizacji procesów produkcyjnych (Lean Manufacturing,

  • Biegła znajomość rysunku technicznego

  • Znajomość SAP będzie dodatkowym atutem

  • Umiejętność pracy w zespole

  • Komunikatywność, zaangażowanie

To oferujemy

  • Odpowiedzialną pracę pełną nowych wyzwań; w zaangażowanym zespole międzynarodowego koncernu;

  • Atrakcyjne wynagrodzenie;

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • owoce

  • spotkania integracyjne

Hengst Filtration Poland Sp. z o.o.

Hengst Filtration jest uznanym na całym świecie partnerem w dziedzinie rozwoju oraz dostawcą filtrów i systemów zarządzania płynami dla motoryzacji i przemysłu. Zatrudniając 3.000 osób, działamy na globalnym rynku, posiadając 15 zakładów w Europie, Ameryce Północnej oraz Południowej, jak również w Azji.

Przewiń do profilu firmy

Zainteresowany? /Zainteresowana ?

Prześlij zgłoszenie za pomocą przycisku aplikowania.

Hengst Filtration Poland Sp. z o. o.

Ul. Waltera Hengsta 4, 47-320 Gogolin