Logo Pracuj.pl

Inżynier Produkcji

Hengst Filtration Poland Sp. z o.o.O firmie

  • Gogolin
    Gogolin, opolskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Przygotowanie procesu produkcyjnego do wprowadzenia nowego lub zmodyfikowanego wyrobu
  • Nadzór nad procesem produkcyjnym wybranych projektów
  • Projektowanie i kalkulacja dla nowych/bieżących wyrobów/procesów
  • Specyfiakcja maszyn i urządzeń linii produkcyjnych
  • Przepływ materiałowy na maszynie i przygotowanie linii produkcyjnej
  • Przygotowywanie instrukcji pracy i ustawień dla nowych/bieżących procesów
  • Kontrolę zgodności dokumentacji ze standardami klienta, przepisami oraz normami technicznymi, bezpieczeństwa
  • Doskonalenie procesów i maszyn (ciągła poprawa KPI dla wybranych projeków)

Nasze wymagania

  • Wykształcenie: wyższe techniczne
  • Mile widziane doświadczenie w przedsiębiorstwie z branży automotive
  • Znajomość języka angielskiego pozwalającym na swobodną konwersację,
  • Znajomość języka niemieckiego będzie dodatkowyym atutem
  • Znajomość układów sterowania maszyn w tym obsługę/programowanie urządzeń będzie dodatkowym atutem (Siemens, Cognex, Keyence, ABB)
  • Znajomość programów CAD
  • Znajomość baz danych SQL i infrastruktury
  • Znajomość APQP, PFMEA,
  • Znajomość optymalizacji procesów produkcyjnych (Lean Manufacturing,
  • Biegła znajomość rysunku technicznego
  • Znajomość SAP będzie dodatkowym atutem
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Komunikatywność, zaangażowanie

To oferujemy

  • Odpowiedzialną pracę pełną nowych wyzwań; w zaangażowanym zespole międzynarodowego koncernu;
  • Atrakcyjne wynagrodzenie;

Benefity

  • prywatna opieka medyczna
  • ubezpieczenie na życie
  • możliwość pracy zdalnej
  • owoce
  • spotkania integracyjne

Hengst Filtration Poland Sp. z o.o.

Hengst Filtration jest uznanym na całym świecie partnerem w dziedzinie rozwoju oraz dostawcą filtrów i systemów zarządzania płynami dla motoryzacji i przemysłu. Zatrudniając 3.000 osób, działamy na globalnym rynku, posiadając 15 zakładów w Europie, Ameryce Północnej oraz Południowej, jak również w Azji.

Zainteresowany? /Zainteresowana ?

Prześlij zgłoszenie za pomocą przycisku aplikowania.

Hengst Filtration Poland Sp. z o. o.

Ul. Waltera Hengsta 4, 47-320 Gogolin

Inżynier Produkcji, Gogolin