Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Inżynier Produkcji i Optymalizacji Procesów

Alteams Poland Sp z o.o.

  • Abrahama 10, Lębork
    Lębork, pomorskie
  • ogłoszenie wygasło 13 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca hybrydowa
  • rekrutacja zdalna

Abrahama 10

Lębork

Twój zakres obowiązków

  • Analiza i wdrażanie usprawnień w istniejących procesach produkcyjnych,

  • Promowanie kultury LEAN w zakładzie oraz nowatorskich rozwiązań, których celem jest optymalizacja procesów produkcyjnych,

  • Pomoc we wdrażaniu nowych technologii produkcyjnych, uczestnictwo w działaniach dotyczących opracowania nowych produktów, koordynacja prób technicznych,

  • Inicjowanie i przeprowadzanie działań doskonalących do osiągania wyznaczonych celów zakładowych (KPI),

  • Zapewnianie zgodności produktów z wymaganymi specyfikacjami technicznymi,

  • Branie udziału w tworzeniu układu nowych linii produkcyjnych,

  • Tworzenie procedur i egzekwowanie ich przestrzegania,

  • Realizacja ustalonych celów zgodnie z przepisami z zakresu bezpieczeństwa pracy i ochrony środowiska, systemem jakości ISO 9001, IATF 16949 oraz ISO 14001 oraz z procedurami firmy.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe techniczne,

  • Co najmniej 2-letnie doświadczenie w pracy na analogicznym stanowisku w firmie produkcyjnej,

  • Dokładność w działaniu, inicjatywa, samodzielność,

  • Znajomość języka angielskiego w stopniu co najmniej komunikatywnym,

  • Doświadczenie we wdrażaniu szeroko rozumianej filozofii LEAN,

  • Umiejętność koordynowania prac multidyscyplinarnego zespołu o różnym doświadczeniu (od operatora do eksperta technicznego).

  • Umiejętność czytania rysunku technicznego.

Mile widziane

  • Znajomość programu projektowania 3D.

To oferujemy

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na pełen etat,

  • Atrakcyjne wynagrodzenie oraz ciekawy system bonusowy,

  • Pakiet medyczny dla pracowników, karty programu Multi Sport,

  • Interesującą pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,

  • Możliwość zdobycia bogatego doświadczenia,

  • Miłą atmosferę pracy w przyjaznym zespole,

  • Samodzielność w działaniu /możliwość realizowania własnych pomysłów,

  • Szkolenia oraz możliwość rozwoju zawodowego,

  • Elastyczny czas pracy.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • elastyczny czas pracy

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • pakiet relokacyjny

  • paczki świąteczne

  • możliwość uzyskania uprawnień

Zapraszamy do wspólnego tworzenia historii naszego zakładu w Polsce!

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Alteams Poland to lokalny przedstawiciel globalnej firmy i stabilny partner biznesowy. Zajmujemy się odlewem i produkcją części aluminiowych głównie dla przemysłu telekomunikacyjnego, mechatronicznego oraz sektora automotive w segmencie pojazdów elektrycznych. Niezmiennie od 2014 roku Alteams prężenie rozwija się dla swoich klientów, wkraczając na coraz to nowsze rynki i inwestując w nowoczesną technologię.

Przewiń do profilu firmy