Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Inżynier Produkcji

Marpol Sp. z o.o.O firmie

  • Ignatki (pow. białostocki)

    Ignatki (pow. białostocki), podlaskie
  • Ogłoszenie wygasło 20 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Nadzór nad prawidłowym przebiegiem procesów produkcji dla wybranych grup wyrobów z tworzyw sztucznych, zgodnie z wymaganiami jakościowymi;

  • Zapewnienie wsparcia technicznego i inżynierskiego dla zespołów zajmujących się nowymi produktami / projektami,

  • Tworzenie i proponowanie odpowiednich udoskonaleń w zakresie procesów,

  • Tworzenie i proponowanie odpowiednich udoskonaleń w zakresie jakości produkowanych wyrobów,

  • Aktualizowanie standardów produktów i procesów,

  • Optymalizacja planów, procesów produkcyjnych,

  • Udział w uruchamianiu nowych linii produkcyjnych w zakresie prowadzenia do uzyskania stabilności procesu

  • Tworzenie i aktualizowanie dokumentacji technicznej,

  • Kontrola, monitorowanie i ocena pracy podległego zespołu

  • Zapewnienie łączności i odpowiedniego przepływu informacji pomiędzy poszczególnymi obszarami zakładu produkcyjnego

  • Planowanie surowców, materiałów do produkcji

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe techniczne

  • gotowości do pracy w systemie zmianowym, punktualności

  • umiejętność organizowania i zarządzania pracą zespołów

  • znajomość obsługi pakietu MS Office

  • umiejętność pracy w dynamicznie zmieniającym się otoczeniu

Mile widziane

  • doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie

  • Zatrudnienie bezpośrednio przez pracodawcę na podstawie umowy o pracę

  • Szkolenia niezbędne do bezpiecznego świadczenia pracy

  • Bezpieczne i higieniczne warunki pracy

  • Pracę w zgranym zespole i miłej atmosferze

  • Możliwość przystąpienia do Ubezpieczenia Grupowego na Życie

  • Zakładowy Fundusz Świadczeń Socjalnych

Marpol Sp. z o.o.

Marpol Sp. z o.o. jest producentem opakowań giętkich od 1994 roku.

Szeroka gama naszych produktów składa się z folii polietylenowych (w tym termokurczliwych), polipropylenowych (w tym powlekanych klejem do łączenia na zimno tzw. "cold seal") oraz laminatów. Nadruki powierzchniowe jak i międzywarstwowe wykonujemy w technice flexo do 10 kolorów. Ofertę uzupełnia kompleksowa usługa przygotowania form drukowych.

Nowoczesny park maszynowy, doświadczony personel oraz wysokiej jakości surowce pozwalają nam oferować produkty o wysokiej i stabilnej jakości. Wspieramy również naszych klientów oferując doradztwo techniczne na każdym etapie współpracy.

Przewiń do profilu firmy