Oferta pracy

Inżynier Produkcji (k/m)

EcoWipesO firmie

EcoWipes

Okunin 134

Nowy Dwór Mazowiecki

Technologia przyjazna środowisku

Jesteśmy polskim producentem wyrobów higieniczno-kosmetycznych.
Dzięki innowacyjnej myśli technologicznej, konsekwentnie realizujemy
misję wytwarzania alternatywnych włóknin, bezpiecznych dla zdrowia
i środowiska. Najwyższą jakość produktów bezkompromisowo łączymy
z troską o naturę.

EcoWipes tworzy zespół #earthchangers,
ludzi, którym bliskie jest dobro planety,

Zadania na stanowisku:

  • Utrzymanie urządzeń i maszyn w stanie technicznym umożliwiającym pracę zgodnie z ustalonymi normami
  • Śledzenie współczynników wydajnościowych, jakościowych, odpadowości i awaryjności maszyn i urządzeń, i w wyniku ich analizy proponowanie rozwiązań minimalizujących straty i zwiększających efektywność
  • Przygotowywanie harmonogramów przeglądów i ich terminowa realizacja
  • Realizacja napraw i regulacji w celu zapewnienia ciągłości produkcji
  • Współpraca w zakresie napraw i przeglądów oraz innych prac zleconych z serwisami zewnętrznymi. Nadzór nad wykonaniem prac serwisowych
  • Analiza przyczyn awarii oraz wprowadzanie działań prewencyjnych
  • Dbałość o wyposażenie warsztatu w niezbędne narzędzia i sprzęt techniczny.
  • Weryfikacja stanu magazynowego i jego optymalizacja, składanie zamówień na części zamienne, rozliczanie zużytych części
  • Przygotowywanie i aktualizowanie instrukcji oraz dokumentacji technicznej dotyczącej obsługi i napraw maszyn
  • Doskonalenie procesów na swoim obszarze
  • Nadzór nad parkiem maszynowym pod względem przepisów bhp i ppoż

Wymagania:

  • wyższe wykształcenie techniczne
  • min. 5 lat doświadczenia w pracy na stanowisku mechanika
  • uprawnienia SEP do 1 kV
  • pasja w rozwiązywaniu problemów technicznych, dociekliwość
  • wysokie umiejętności komunikacji i pracy w zespole
  • bardzo dobra organizacja pracy

Co oferujemy?

  • Umowa o pracę
  • Prywatna opieka medyczna
  • Świadczenia
  • Szkolenia i rozwój
  • Ubezpieczenie na życie
  • Przyjazna atmosfera

Jeżeli zainteresowała Cię nasza oferta pracy, prosimy o przesłanie CV za pomocą przycisku:

Chcesz być na bieżąco?
Obserwuj profile

... i dołącz do teamu #earthchangers

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy