Ta oferta pracy jest nieaktualna od 23 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Inżynier Produkcji

  • Karczew, mazowieckie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 2017-10-03

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

top
top

Firma BAKS - producent osprzętu elektro-instalacyjnego z branży elektrotechnicznej, od 30 lat produkująca i dystrybuująca systemy tras kablowych na rynkach zagranicznych oraz krajowym, w związku z planami rozbudowy i ekspansji, poszukuje pracownika na stanowisko:

Miejsce pracy: Karczew

Opis stanowiska:

Poszukujemy inżyniera do kierowania działem produkcyjnym zajmującym się wytwarzaniem stalowych elementów tras kablowych. Do obowiązków osoby na tym stanowisku należało będzie: nadzór nad maszynami i technologią, kierowanie zespołem pracowników, organizacja pracy oraz kontrola jakości.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe techniczne (preferowana inżynieria produkcji lub pokrewne)
  • doświadczenie na podobnym stanowisku
  • mile widziana znajomość języka angielskiego lub niemieckiego

Oferujemy:

  • pracę w młodym zespole stanowiącym część stabilnej firmy
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • szkolenia specjalistyczne
  • umowę o pracę
  • dostęp do programu Multisport

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez BAKS z siedzibą w Karczewie zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662)”.

Informujemy, że Administratorem danych jest BAKS z siedzibą w Karczewie przy ul. Jagodne 5. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.

Niepoprawne hasło albo email.

Niepoprawne hasło.

Wystąpił błąd podczas logowania.

Niepoprawny link.

  • lub Załóż konto

Załóż konto

Załóż konto, aby łatwiej szukać pracy.

Przepraszamy, podczas rejestracji wystąpił błąd.

Użytkownik o podanym adresie e-mail jest już zarejestrowany.

Przepraszamy, wystąpił błąd podczas tworzenia użytkownika

  • lub Zaloguj się