Oferta pracy

Inżynier Produkcji

PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCJI BETONÓW "SIBET" S.A. W KIELCACHO firmie

  • Chorzowska 22
    Kielce, świętokrzyskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista

PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCJI BETONÓW "SIBET" S.A. W KIELCACH

Chorzowska 22

Kielce

Przedsiębiorstwo Produkcji Betonów SIBET S.A. w Kielcach jest liczącym się na rynku krajowym producentem prefabrykatów żelbetowych i strunobetonowych.

W ostatnich latach zrealizowano dostawy prefabrykatów dla wielu prestiżowych inwestycji związanych z modernizacją infrastruktury drogowej i kolejowej. Wysoko wykwalifikowana kadra w połączeniu z dużym potencjałem produkcyjnym oraz wieloletnim doświadczeniem sprawia, że firma jest wiarygodnym i solidnym partnerem do współpracy, zwłaszcza w realizacji zadań o dużym stopniu zaawansowania technologicznego i organizacyjnego.

Specjalizujemy się w produkcji:

- belek mostowych typu T, Kujan, Kujan NG (Nowej Generacji), DS

-przepustów drogowych skrzynkowych zamkniętych i dwudzielnych

- elementów ramowych przepustów kolejowych

-ścianek i płyt peronowych

Zakres obowiązków:

  • opracowanie i aktualizacja dokumentacji technologicznej
  •  składanie zamówień i niezbędne do produkcji materiały, narzędzia i sprzęt
  •  szkolenie pracowników
  •  kontrola nad dokumentacją procesu produkcji (tworzenie standardów i instrukcji stanowiskowych, aktualizacja i standaryzacja)
  •  umiejętność organizowania pracy zespołu pracowników
  • czuwanie nad właściwą jakością produkcji

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe w kierunku związanym z zarządzaniem produkcją lub technologią produkcji
  • doświadczenie w rozwiązywaniu problemów
  • umiejętność czytania rysunku technicznego
  • znajomość pakietu MS Office w szczególności Excel
  • bardzo dobra organizacja pracy
0 - 2 lata

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie
  • szkolenia branżowe
  • praca od zaraz

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy