Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Inżynier produkcji - konstruktor

Zakłady Metalowe Postęp SAO firmie

Zakłady Metalowe Postęp SA

Wyczółkowskiego 16

Gliwice

Twój zakres obowiązków

  • Projektowanie 3D oprzyrządowania pras oraz wykonania dokumentacji 3D i 2D narzędzi

  • Nadzorowanie procesu wykonania „w metalu” poszczególnych elementów przyrządu od obróbki wstępnej do końcowej kompletacji przyrządu

  • Weryfikacja i zatwierdzenie projektu narzędzi oraz nadzór nad wykonaniem tłoczników do odbioru narzędzi i zwolnienia do produkcji włącznie

  • Planowanie działań dotyczących prewencyjnego utrzymania ruchu narzędzi dla unikania potencjalnych problemów

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe techniczne (preferowane politechniczne)

  • Biegła znajomość podstaw GD&T – zasad wymiarowania i tolerowania dla standardów ISO i ASME

  • Zaawansowana wiedza inżynierska w zakresie rysunku technicznego, podstawy pracy z modelem 3D, wytrzymałości materiałów, mechaniki oraz budowy maszyn

  • Zaawansowana wiedza i praktyka w zakresie technologii obróbki metali na zimno, konstrukcji tłoczników, doboru materiałów konstrukcyjnych, narzędziowych, parametrów obróbki cieplno-chemicznej i powierzchniowej

  • Wiedza inżynierska w zakresie wytrzymałości materiałów, mechaniki oraz PKM

  • Zaawansowana znajomość praktyczna narzędzi inżynierskich IT konstruktora, w środowisku 2D i 3D, zaawansowany poziom pracy w systemach Auto Cad, Autodesk, Inventor i Catia

  • Biegła znajomość jęz. angielskiego w mowie i piśmie (co najmniej poziom B2)

  • Mile widziane doświadczenie zawodowe

  • Dobra znajomość środowiska MS Office

  • Dokładność, terminowość i doskonała organizacja pracy własnej i w zespole

  • Prawo jazdy kat. B

To oferujemy

  • Umowę o pracę

  • Stabilne zatrudnienie w rozwijającej się firmie

  • Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kwalifikacji i doświadczenia

  • Przyjazne warunki i miła atmosferę pracy

Zakłady Metalowe Postęp SA są jednym z czołowych wielkoseryjnych producentów na rynku wyrobów metalowych. Nasza załoga posiada wieloletnie doświadczenie w produkcji dla branży motoryzacyjnej, dzięki czemu spełniamy standardy wiodących firm motoryzacyjnych.

Chcemy stworzyć efektywnie i elastycznie funkcjonujące przedsiębiorstwo. Naszym celem jest coraz lepiej spełniać wymagania klientów, oczekiwania pracowników oraz właścicieli.

Przewiń do profilu firmy