Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Inżynier produkcji / Konstruktor

ZANO

umowa o pracę
5 4009 600 brutto / mies.
kontrakt B2B
4 9208 610 netto (+ VAT) / mies.
ukrainian-friendly-overlay
Запрошуємо працівників з України
Роботодавець відкритий для працевлаштування громадян України

ZANO

Samuela Bogumiła Lindego 7A

Bronowice Małe Wschód

Kraków

Twój zakres obowiązków

  • praca w ramach wewnętrznego projektu firmy z możliwością kontynuacji po zakończeniu projektu

  • umiejętność posługiwania się oprogramowaniem SolidWorks, AutoCAD i innym oprogramowaniem z rodziny CAD

  • tworzenie prototypów i nowych produktów

  • wykonywanie kosztorysów, kalkulacji cenowych dla nowych i wytwarzanych produktów - optymalizacja kosztów produkcji

  • stała kontrola poziomów cen produktów na podstawie bieżących cen surowców i usług podwykonawczych

  • nadzór nad rozwojem nowych produktów oraz stałe ich ulepszanie

  • poszukiwanie rozwiązań konstrukcyjnych pozwalających na obniżenie kosztów produkcji oraz podwyższenie jakości - optymalizacja obecnie istniejących produktów

  • tworzenie i weryfikacja dokumentacji technicznej 2D/3D, technologicznej i wdrożeniowej- projektowanie/modelowanie produktów

  • przeprowadzanie analiz wytrzymałościowych- wskazanie metod optymalizacji komponentów, organizacja procesu produkcji

  • wsparcie techniczne produkcji, diagnozowanie i rozwiązywanie problemów projektowych, konstrukcyjnych, produkcyjnych, jakościowych, kwalifikacja dostawców

  • nadzór nad jakością materiałów, konsultacje z klientami w zakresie produktów nietypowych

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe techniczne – inżynierskie/konstruktorskie

  • doświadczenie w prowadzeniu samodzielnych projektów

  • dobra organizacja pracy i czasu własnego

  • 2-letnie doświadczenie w pracach projektowych związanych z projektowaniem elementów ze stali, drewna i innych materiał (np. HPL)

  • ogólna orientacja w branży budowlanej i branży materiałów konstrukcyjnych; wiedza w zakresie konstruowania produktów z arkuszy metali, drewna, technologii spawania, zgrzewania, branży obróbki metali i innych technologii produkcyjnych- znajomość maszyn produkcyjnych wykorzystywanych w procesie produkcji, np. prasy krawędziowej

  • dobra znajomość języka angielskiego – branżowego

  • umiejętność pracy w zespole, pracy samodzielnej, pod presją czasu, elastyczność

To oferujemy

  • stabilne warunki zatrudnienia

  • stałe zatrudnienie po okresie próbnym możliwość rozwoju w kierunku eksperckim w wąskiej specjalności

  • możliwość wdrażania innowacji w zakresie projektowania oraz wytwarzania nowego produktu

Miejsce Pracy:

Kraków – biuro w atrakcyjnej i dobrze skomunikowanej lokalizacji

Zgłoszenia wraz z CV prosimy przesyłać poprzez portal Gumtree.

ZANO

Firma ZANO, posiadająca 30-letnie doświadczenie w branży architektury i mebli miejskich, oferująca produkty na rynkach całego świata poszukuje do współpracy inżyniera produkcji/konstruktora. Gwarantujemy kreatywną atmosferę pracy w zespole projektującym innowacyjne, dostosowane do potrzeb światowego rynku meble miejskie.

Przewiń do profilu firmy