Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Inżynier produkcji - Konstruktor

Alstom Pojazdy Szynowe Sp. z o.o.

Fabryczna 12

Fabryczna

Wrocław

Twój zakres obowiązków

  • Opracowywanie dokumentacji konstrukcyjnej i technicznej

  • Opracowywanie i wprowadzanie zmian konstrukcyjnych, nadzór nad ich wdrożeniem do produkcji

  • Zarządzanie dokumentacją konstrukcyjną na produkcji oraz w SAP

  • Udział w rozwiązywaniu problemów technicznych powstających w czasie procesów produkcyjnych

  • Wsparcie technologa w procesie przygotowywania procesu napraw - wykonywanie wstępnej analizy możliwości naprawy w odniesieniu do otoczenia modelu 3D)

  • Analiza procesu produkcyjnego podzespołów w celu poprawy jakości i optymalizacji rozwiązań konstrukcyjnych

  • Kontakt i współpraca z centralnym Działem Konstrukcji

  • Współpraca z innymi działami firmy Zakupy, Jakość, Planowanie, Zarządzanie Projektami itp.

  • Udział w projektach optymalizacyjnych i usprawnieniach infrastruktury zakładu

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe techniczne

  • Wiedza z zakresu inżynierii materiałowej i konstrukcji spawanych

  • Doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku minimum 3 lata

  • Znajomość systemu SAP

  • Język angielski w stopniu komunikatywnym

  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office

  • Znajomość programów AutoCad oraz Catia V5 (Moduły Part Design, Assembly design, Drafting)

  • Samodzielność; Dobra organizacja pracy; Umiejętność pracy w zespole; Kreatywność; Wytrwałość i nastawienie na osiąganie wyników

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • program emerytalny

  • preferencyjne pożyczki

  • dofinansowanie wypoczynku

  • dofinansowanie wakacji dzieci

  • paczki świąteczne

  • program rekomendacji pracowników

Ważne jest dla nas, aby nasi ludzie odnajdywali co dnia nowe inspiracje i motywacje do rozwoju. Każda aplikacja jest przez nas indywidualnie rozpatrywana.

Jeśli nasza oferta wzbudziła Pani/ Pana zainteresowanie - zapraszamy do przesłania CV za pomocą przycisku Aplikuj.

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Prosimy o zapoznanie się z klauzulą informacyjną dotyczącą RODO dołączoną poniżej.

Światowy lider zrównoważonego i inteligentnego transportu

Alstom jest obecny w Polsce od ponad 25 lat i jest największym producentem w branży kolejowej w kraju, w 11 polskich oddziałach firmy pracuje ponad 4 000 osób. Firma czerpie z bogatego dziedzictwa przemysłowego zakładów: 180 lat Pafawagu we Wrocławiu, 150 lat Konstalu w Chorzowie i 100 lat zakładu ZWUS w Katowicach.

Alstom to jedyna firma z branży transportu szynowego w Polsce z tytułem Top Employer 2020, 2021 oraz 2022 – potwierdzającym najlepsze praktyki HR zgodne z międzynarodowymi standardami Top Employers.

Alstom opracowuje i wprowadza na rynek rozwiązania w zakresie mobilności, które są podstawą dla niskoemisyjnego transportu przyszłości i jest producentem pierwszego na świecie pociągu wodorowego sprawdzonego w ruchu komercyjnym - Coradia iLint.

Alstom oferuje kompletne portfolio produktów i usług, od pociągów dużych prędkości, metra, pojazdów jednoszynowych, tramwajów, po infrastrukturę oraz systemy sterowania ruchem i rozwiązania w zakresie cyfrowej mobilności.

Przewiń do profilu firmy