Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Inżynier produkcji

Sam Dong Europe Sp. z o.o.

aleja Milenijna 16

Kostrzyn nad Odrą

Twój zakres obowiązków

  • Monitorowanie wskaźników produkcyjnych w celu usprawnienia procesu produkcyjnego

  • Normowanie procesów technologicznych i ustalanie norm czasowych, badanie prób technologicznych

  • Planowanie procesów produkcji w oparciu o zamówienia i prognozy sprzedażowe, nadzór nad ich realizacją

  • Współpraca z działem produkcji i inzynieringu oraz zakupów i logistyki i sprzedaży

  • Analiza możliwości produkcyjnych z wykorzystaniem niezbędnych zasobów maszynowych, surowcowych i ludzkich

  • Korygowanie zmian wprowadzonych względem planów produkcyjnych

  • Sporządzanie kompleksowych analiz i wyciąganie wniosków i prezentowanie działań doskonalących proces

  • Dbałość o terminowość realizacji planu i tym samych właściwą jakość obsługi klienta

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe w zakresie inżynierii produkcji

  • Co najmniej 5 letnie doświadczenie w dziale planowania produkcji, inżynierii produkcji, zarzadzania projektami produkcyjnymi

  • Umiejętność analitycznego myślenia i planowania procesów, w tym planowania i wdrażania nowych technologii

  • Umiejętność wyciągania wniosków z analizy danych

  • Umiejętność zarządzania czasem i ustalania priorytetów

  • Rozwinięte kompetencje komunikacyjne

  • Znajomość pakietu Office (w tym bardzo dobrej znajomości Excela, Visal Basic mile widziany)

  • Komunikacyjna znajomość j. angielskiego

  • Wysoka kultura osobista oraz umiejętność pracy w zespole oraz podejmowania decyzji w sytuacjach stresujących

  • Zaangażowanie wymagane w systemie 4 brygadowej organizacji pracy działów produkcyjnych

To oferujemy

  • Bezpośrednie zatrudnienie u Pracodawcy na podstawie umowy o pracę

  • Atrakcyjne wynagrodzenie

  • Premię obecnościową

  • Premię opartą na KPI

  • Premię wypłacaną w terminie wakacji

  • Premię świąteczną na Boże Narodzenie

  • Opiekę Socjalną zagwarantowaną regulaminem ZFSS

  • Eventy, konkursy

  • Prywatne ubezpieczenie zdrowotne opłacane przez Pracodawcę

  • Ciekawą, pełną wyzwań pracę w firmie z kapitałem zagranicznym

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie dojazdów do pracy

Firma Sam Dong założona została w 1977r i szybko została światowym liderem w produkcji wiązek przewodów izolowanych. Posiada trzy zakłady produkcyjne w Korei Południowej, Malezji oraz dwa zakłady produkcyjne w USA oraz fabrykę w Europie.

W obecnej chwili do naszego nowego zakłady produkcyjnego Sam Dong Europe Sp. z o. o. poszukujemy osoby na stanowisko: Inżynier produkcji.

Przewiń do profilu firmy