Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Inżynier Produkcji

GLAZE PROSTHETICS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄO firmie

  • Kraków

    Kraków, małopolskie
  • Ogłoszenie wygasło 21 dni temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Jako inżynier produkcji w naszym zespole będziesz miał okazję pracować zarówno nad optymalizacją bieżących procesów produkcyjnych i tworzeniem procedur, oraz również nad wdrożeniem w życie nowych rozwiązań tworzonych przez zespół R&D.

  • Przygotowywanie, planowanie, projektowanie i koordynowanie powierzonych projektów

  • Praca z łańcuchem dostaw w celu ustrukturyzowania wszystkich powiązanych działań

  • Podejmowanie aktywnych działań, gdy jest to wymagane, w celu zapewnienia terminowej realizacji projektów

  • Zapewnienie realizacji projektów w uzgodnionych ramach czasowych i zgodnych z budżetem

  • Opracowywanie, modyfikowanie i wdrażanie iteracji projektowania produktu w celu wspierania strategicznych celów doskonalenia

  • Kierowanie procesem oraz zarządzanie ryzykiem projektowym.

  • Tworzenie oraz wdrażanie procedur produkcji

  • Kontrola procesów produkcyjnych

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe na kierunkach inżynieria produkcji, mechanika i budowa maszyn lub innych pokrewnych

  • Minimum dwa lata doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku

  • Znajomość technologii druku 3D (FDM, MJF, SLS)

  • Umiejętność modelowania 3D (Fusion 360)

  • Umiejętność pracy pod presją czasu

  • Samodzielność

  • Dbałość o szczegóły

  • Wielozadaniowość

  • Umiejętność wizualizacji koncepcji projektów

  • Znajomość pakietu Adobe

  • Umiejętność samodzielnej pracy

  • Umiejętność manualnej obróbki prototypów

Mile widziane

  • Podstawowa znajomość elektroniki

  • Doświadczenie w projektach wdrożeniowych

To oferujemy

  • Pracę w interesującej i dynamicznie rozwijającej się branży

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub kontrakt B2B

  • Możliwość dalszego rozwoju

  • Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia i umiejętności

  • Wdrożenie w branżę medyczno – protetyczną

  • Możliwość szkoleń

GLAZE PROSTHETICS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Glaze Prosthetics to pochodząca z Polski globalna marka zajmująca się produkcją nowoczesnych, w pełni personalizowalnych protez kończyn górnych w technologii druku 3D. Od 2017 roku zmieniamy świat protetyki, łącząc odważny design i nowoczesne rozwiązania technologiczne z wysoką funkcjonalnością. Jesteśmy globalną marką, współpracującą z wieloma zakładami na całym świecie. O naszych projektach i rozwiązaniach pisały polskie i światowe media (w tym m.in. Business Insider, Gazeta.pl, Noizz, BBC oraz wiele tytułów branżowych).

Dołącz do nas i wraz z nami zmieniaj branżę protetyczną na lepsze.

Przewiń do profilu firmy