Oferta pracy

Inżynier Produkcji

Adamed Pharma S.A.

Szkolna 33

Ksawerów (pow. pabianicki)

Twój zakres obowiązków

  • Przygotowywanie dokumentacji produkcyjnej zgodnie ze zmieniającymi się wymaganiami prawnymi (procedury, SOP, instrukcje) oraz aktualizowanie dokumentów z uwzględnieniem wszystkich aspektów prawnych, możliwości technicznych, urządzeń i technologii,

  • Prowadzenie działań w zakresie optymalizacji procesów oraz wdrażanie skutecznych rozwiązań w celu utrzymania jakości procesów na najwyższym poziomie,

  • Praca w multidyscyplinarnych zespołach wdrażających narzędzia Lean oraz rozwiązania techniczne w zakresie automatyzacji, robotyzacji i systemów klasy MES,

  • Aktywny udział w audytach prowadzonych przez agencje rządowe i kontrahentów: udzielanie odpowiedzi, przygotowywanie materiałów i danych oraz produkcji przed inspekcją,

  • Opracowywanie i opiniowanie URS dla urządzeń produkcyjnych,

  • Udział w FAT, SAT urządzeń i kwalifikacji pomieszczeń,

  • Uczestnictwo w pracach wdrożenia nowych preparatów do produkcji.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe: farmacja, biotechnologia, inżynieria chemiczna, chemia i pokrewne,

  • Doświadczenie w pracy w Dziale Zapewnienia Jakości, Technologii, Inżynierii Przemysłowym lub innym podobnym stanowisku na Produkcji,

  • Dobra znajomość prawa farmaceutycznego i zasad GMP, GDP,

  • Znajomość procesów produkcyjnych form stałych oraz procedur obowiązujących w dziale Produkcji oraz znajomość procesów okołoprodukcyjnych,

  • Doświadczenie w zakresie prowadzenia audytów agencji rządowych i kontrahentów,

  • Dobra znajomość języka angielskiego, mile widziana znajomość języka rosyjskiego.

To oferujemy

  • Umowę o pracę

  • Opiekę medyczną dla Ciebie i Twojej rodziny

  • Atrakcyjny system premiowy

  • Kafeterię szkoleń

  • Zdrowie na 5 (akcje profilaktyczne, konsultacje medyczne, seminaria, szczepienia)

  • Możliwość realizacji swoich pasji (sport, wolontariat, ekologia)

  • Zorganizowany transport do pracy lub parking

  • Eventy Integracyjne (Festiwal Wartości, Mikołajki, Spotkania świąteczne)

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • spotkania integracyjne

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • karty przedpłacone

  • program rekomendacji pracowników