Oferta pracy

Inżynier Produkcji

Compin Polska Sp. z o.o.O firmie

Compin Polska Sp. z o.o.

Jędrzejowska 79

Łódź

Grupa COMPIN została założona w 1902r. we Francji. Od początku swego istnienia główną gałęzią działalności była produkcja foteli dla przemysłu kolejowego. W latach ’50 firma rozszerzyła swoją działalność o produkcję wyposażenia wnętrz pociągów. W chwili obecnej jesteśmy liderem na rynku zachodnioeuropejskim. Poza Europą współpracujemy z firmami w USA, Indiach, Chinach, Australii, Meksyku. Nasze produkty cechuje wysoka jakość, użyteczność oraz idealne dopasowanie do potrzeb i wymagań klientów.

Grupa COMPIN posiada swoje filie we Francji, Hiszpanii i Polsce. Filia w Łodzi powstała 2007r. i od tego czasu prężnie się rozwija. Jesteśmy jedynym oddziałem grupy COMPIN, który produkuje fotele całościowo, od krojenia i szycia pokrowców, poprzez klejenie i tapicerowanie aż do finalnego montażu. W 2014r. uruchomiliśmy w naszej siedzibie również Dział Projektowy. Aktualnie firma zatrudnia około 200 pracowników - z tendencją wzrostową. W 2018 roku przenieśliśmy siedzibę do nowej lokalizacji na ul. Jędrzejowskiej 79.

Firma Compin Polska Sp. z o.o. poszukuje kandydatów na stanowisko:

Główne zadania to:

  • Opracowywanie i aktualizacja instrukcji stanowiskowych i instrukcji pracy
  • Analiza wydajności, opracowywanie ulepszeń procesów produkcyjnych
  • Optymalizacja i standaryzacja procesów produkcyjnych
  • Weryfikacja i aktualizacja czasów cyklu produkcji,
  • Tworzenie okresowych raportów z realizacji harmonogramów uruchomienia i instalacji
  • Sporządzanie i uzgadnianie rozplanowania maszyn i stanowisk (layout-ów)
  • Kierowanie całości działań dokumentacyjnych w procesie zmiany
  • Tworzenie, nadzór i korekta zestawień materiałowych (BOM)
  • Kalkulacje cenowe dla obecnych i nowych produktów
  • Obsługa systemu MRP
  • Współpraca z Logistyką, Wydziałami Produkcyjnymi, Zakupami, Kontrolą Jakości
  • Bieżąca realizacja poleceń bezpośredniego przełożonego

Od kandydatów oczekujemy:

  • Wykształcenie minimum średnie/wyższe techniczne
  • 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku
  • Dobra znajomość AutoCad lub innych programów wspomagających projektowanie
  • Język angielski komunikatywny w mowie i piśmie, dodatkowym atutem będzie znajomość języka francuskiego
  • Dobra znajomość pakietu MS Office, a w szczególności Excel, PowerPoint
  • Dyspozycyjność i inicjatywa
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Umiejętności proaktywnego zbierania informacji.
  • Dokładność, sumienność i dobra organizacja pracy własnej.
  • Umiejętności analityczne i jakościowe podejścia do pracy

Nowym Pracownikom oferujemy:

  • Zatrudnienie w firmie o stabilnej pozycji na rynku
  • Pracę w międzynarodowym środowisku
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Bogaty pakiet socjalny w postaci dofinansowania do: karty Multisport; prywatnej opieki medycznej, ubezpieczenia grupowego
  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji i rozwoju zawodowego
Zainteresowane osoby proszone są o dostarczenie CV za pomocą przycisku aplikowania:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Compin Polska Sp. z o.o. z siedzibą w 93-636 Łódź, u. Jędrzejowska 79, moich danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych stanowiących dane, o których mowa w art. 9 ust. 1 RODO w celach związanych z Procesem rekrutacyjnym.

Jeśli zgadzasz się na udział w przyszłych procesach rekrutacyjnych prosimy o zawarcie poniższego oświadczenia:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Compin Polska Sp. z o.o z siedzibą w 93-636 Łódź, u. Jędrzejowska 79,  moich danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych na potrzeby przyszłych procesów rekrutacji przez okres 12 miesięcy od momentu przesłania aplikacji.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy