Oferta pracy

Inżynier Produkcji

Hutchinson Poland Sp. z o.o. - Zakład Łódź 2O firmie

Hutchinson Poland Sp. z o.o. - Zakład Łódź 2

Lodowa 80/84

Łódź

Firma Hutchinson, oddział w Łodzi przy ul. Lodowej 80/84, gdzie produkowane są  elementy uszczelniające z kauczuku dla przemysłu motoryzacyjnego poszukuje Kandydatów na stanowisko:

Zakres obowiązków:

  • Optymalizacja maszyn i narzędzi produkcyjnych
  • Poszukiwanie rozwiązań dla wzrostu jakości i wydajności maszyn
  • Nadzór i kontrola nad narzędziami produkcyjnymi (stemple, formy itp.)
  • Prowadzenie dokumentacji dotyczącej trybu i czasu pracy urządzeń, nadzoru nad parametrami
  • Współuczestniczenie w określaniu i wprowadzaniu działań korygujących i usprawnień w procesie produkcyjnym
  • Szkolenie operatorów linii produkcyjnej, szczególnie w zakresie nowego wyposażenia
  • Opracowanie i aktualizacja instrukcji pracy i kontroli narzędzi

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe techniczne
  • Dobra znajomość rysunku technicznego
  • Umiejętność analitycznego myślenia i rozwiązywania problemów
  • Dobra organizacja pracy własnej
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Nastawienie na realizację celów i osiąganie wyników
  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej będzie dodatkowym atutem
  • Dobra znajomość MS Excel
  • Dobra znajomość języka angielskiego

Co oferuje firma Hutchinson:

  • Zdobycie doświadczenia w środowisku związanym z przemysłem motoryzacyjnym
  • Dużą samodzielność na zajmowanym stanowisku
  • Możliwość rozwijania swoich umiejętności i zainteresowań
  • Prywatną opiekę medyczną
  • Dofinansowanie do karty Multisport
  • Opcję skorzystania z ubezpieczenia na preferencyjnych warunkach
  • Parking dla pracowników

Zachęcam do aplikowania!

Zapraszamy wszystkie zainteresowane osoby do przesyłania swoich aplikacji za pomocą przycisku aplikowania

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy