Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Inżynier Produkcji

Mecalit Polska Sp. z o.o.O firmie

Mecalit Polska Sp. z o.o.

Generała Jarosława Dąbrowskiego 115

Łódź

Twój zakres obowiązków

  • Prowadzenie i nadzorowanie projektów nowych uruchomień,

  • Tworzenie, rozwój nowych i istniejących linii produkcyjnych,

  • Identyfikowanie bieżących problemów z zakresu inżynierii produkcji,

  • Kontrola nad dokumentacją ,

  • Wdrażanie, konfiguracja modułów SAP w szczególności modułu produkcji,

  • Wsparcie SAP, przetwarzanie problemów w zakresie raportowania produkcji.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe: informatyka, inżynieria produkcji,

  • Minimum 2-letnie doświadczenie w obsłudze systemu SAP w zakresie planowania i raportowania produkcji,

  • Dobra znajomość języka angielskiego,

  • Komunikatywność, otwartość na zmiany,

  • Umiejętność pracy zespołowej.

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

  • Możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji

  • Pakiet benefitów (ubezpieczenie grupowe na życie, dofinansowanie do pakietu sportowego i opieki medycznej)

  • Świadczenia socjalne

  • Przyjazną atmosferę pracy

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

Mecalit należy do czołowych producentów wysokiej jakości elementów technicznych oraz komponentów z tworzyw sztucznych. Firma zaopatruje znanych producentów artykułów gospodarstwa domowego w kraju oraz w Europie, Azji i Stanach Zjednoczonych. Nasz sukces opiera się na technicznym know-how oraz ciągłym rozwoju innowacyjnych produktów.

Przewiń do profilu firmy