Ta oferta pracy jest nieaktualna od 284 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Inżynier Produkcji

  • lubelskie
  • Specjalista
  • 2017-02-07

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

CORNING OPTICAL COMMUNICATIONS jest światowym liderem kompleksowych rozwiązań optycznych dla przemysłu telekomunikacyjnego. Corning OC jest częścią Corning Incorporated, które istnieje od 1851 roku, z siedzibą główną w mieście Corning, New York. Corning Incorporated zatrudnia blisko 35.000 pracowników, posiada ponad 100 fabryk i biur na całym świecie.

Lokalizacja: Stryków, 30 minut z centrum Łodzi.
Dojeżdża do nas autobus miejski linii 60.

Obecnie do naszego zakładu poszukujemy osoby na stanowisko:
INŻYNIER PRODUKCJI

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • industrializacja nowych produktów i procesów
  • optymalizacja istniejących procesów produkcyjnych pod kątem: bezpieczeństwa, jakości produktu, wydajności i kosztów wytwarzania
  • rozwiązywanie problemów technologicznych w wyznaczonym obszarze produkcyjnym
  • prowadzenie i nadzór nad dokumentacją podległych procesów produkcyjnych
  • prowadzenie projektów oraz zarządzanie grupą projektową

WYMAGANIA:

  • wykształcenie wyższe techniczne (preferowane kierunki: mechanika i budowa maszyn, elektrotechnika i elektronika, chemia)
  • min. 3 lata doświadczenia na podobnym stanowisku
  • znajomość metod industrializacji produktów i procesów produkcyjnych
  • doświadczenie w zarządzaniu zmianami technologicznymi
  • znajomość języka angielskiego pozwalająca na swobodną komunikację w mowie i piśmie
  • doświadczenie w prowadzeniu projektów i grupy projektowej

OFERUJEMY:

  • pracę w organizacji kierującej się jasnymi wartościami
  • wynagrodzenie adekwatne do prezentowanych umiejętności i doświadczenia
  • udział w międzynarodowych projektach
  • możliwość rozwoju osobistego
  • pakiet świadczeń socjalnych, w tym opiekę medyczną, dofinansowanie do karty MultiSport oraz do posiłków
  • bardzo dobrą atmosferę w pracy

Prosimy o aplikowanie
klikając przycisk Aplikuj pod ogłoszeniem

Odpowiadamy tylko na wybrane oferty

Odpowiadamy tylko na wybrane oferty.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz.Ust. nr 133 poz. 833)"

Niepoprawne hasło albo email.

Niepoprawne hasło.

Wystąpił błąd podczas logowania.

Niepoprawny link.

  • lub Załóż konto

Załóż konto

Załóż konto, aby łatwiej szukać pracy.

Przepraszamy, podczas rejestracji wystąpił błąd.

Użytkownik o podanym adresie e-mail jest już zarejestrowany.

Przepraszamy, wystąpił błąd podczas tworzenia użytkownika

  • lub Zaloguj się