Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Inżynier Produkcji

BACKER OBR Sp. z o.o.O firmie

  • lubuskie

    lubuskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Obsługa technologiczna produkcji,

  • Wdrażanie nowych produktów i technologii,

  • Tworzenie i aktualizacje planów operacyjnych i instrukcji,

  • Tworzenie i aktualizacje normatywów,

  • Identyfikowanie i wdrażanie działań optymalizacyjnych w zakresie wydajności, BHP, jakości,

  • Dobór i prawidłowe wykorzystanie maszyn oraz narzędzi,

  • Wdrażanie standardów optymalizacyjnych.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe (preferowane kierunki mechaniczne, elektryczne lub inżynieria produkcji),

  • Wiedza z obszaru optymalizacji produkcji (SMED, 5S, OEE) oraz stałego doskonalenia,

  • Umiejętność analitycznego myślenia, analizy problemów

  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego.

Mile widziane

  • Prawo jazdy kat. B,

  • Dobra znajomość Excel,

  • Znajomość narzędzi statystycznych,

  • Podstawowa znajomość programów projektowych 2D i 3D,

  • Wiedza z obszaru obróbki plastycznej, cieplnej, spawania,

  • Doświadczenie na podobny stanowisku.

To oferujemy

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

  • Pracę w międzynarodowym środowisku,

  • Wynagrodzenie rynkowe, adekwatne do doświadczenia i umiejętności,

  • Ambitne i ciekawe wyzwania zawodowe,

  • Pracę z nowymi technologiami,

  • Możliwość rozwoju zawodowego, poprzez uczestnictwo w szkoleniach i kursach.

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • paczki świąteczne

  • program rekomendacji pracowników

Etapy rekrutacji
1

Rozmowa telefoniczna z rekruterem

2

Spotkanie z managerem

3

Spotkanie z managerem i dyrektorem

Miejsce wykonywania pracy

  • Stargard ul. Skandynawska 2

  • Pyrzyce ul. Szczecińska 39