Oferta pracy

Inżynier Produkcji

Robert Bosch sp. z o.o. Oddział w Mirkowie

Wrocławska 43

Mirków (pow. wrocławski)

Twój zakres obowiązków

  • Nadzór i optymalizacja procesów produkcyjnych w obszarze montażu finalnego zespołów mocy,

  • Tworzenie i nadzór nad dokumentacją stanowiskową,

  • Odpowiedzialność za techniczną i ergonomiczną stronę stanowisk pracy,

  • Udział we wdrażaniu zmian, nadzór nad zmianami od strony produkcyjnej,

  • Udział w projektach oszczędnościowych, jakościowych,

  • Prowadzenie analiz jakościowych i poreklamacyjnych,

  • Odpowiedzialność i praca nad spełnianiem wskaźników bezpieczeństwa, jakości, wydajności i kosztów produkcji,

  • Szkolenie pracowników z procesów produkcyjnych,

  • Praca nad rozwiązywaniem bieżących problemów technicznych,

  • Wdrażanie usprawnień w ergonomii pracy,

  • Udział w codziennym raportowaniu wyników produkcyjnych,

  • Współpraca z działami wspierającymi,

  • Udział w audytach klientowskich, prowadzenie audytów wewnętrznych,

  • Kontakt z firmami zewnętrznymi, specyfikowanie narzędzi i urządzeń,

  • Bieżące prowadzenie analiz FMEA, tworzenie planów kontroli

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe techniczne,

  • Min. kilkuletnie doświadczenie w pracy o podobnym charakterze w firmie z branży Automotive,

  • Znajomość zasad rysunku technicznego, umiejętność czytania i tworzenia dokumentacji i rysunków wykonawczych dla narzędzi i urządzeń (AutoCAD),

  • Biegła znajomość języka angielskiego w mowie i w piśmie, umożliwiająca swobodną komunikację z zagranicznymi klientami, prowadzenie audytów klientowskich, a także wewnętrzną komunikację z zagranicznymi oddziałami firmy,

  • Umiejętność tworzenia analiz FMEA z wykorzystaniem oprogramowania APIS IQRM,

  • Chęć pracy w dynamicznym środowisku, ze zmieniającymi się priorytetami i częstą gotowością do udzielenia szybkiej odpowiedzi,

  • Mile widziana znajomość i umiejętność pracy z oprogramowaniem Minitab,

  • Mile widziana umiejętność tworzenia modeli 3D projektowanego przez siebie oprzyrządowania w Autodesk Inventor

  • Znajomość procedur i wymagań sektora Automotive (IATF 16949) - certyfikat lub szkolenia z zakresu audytora wewnętrznego będzie atutem,

  • Znajomość MS Excel pozwalająca na prowadzenie analiz procesowych (tabele i wykresy przestawne, atutem będzie znajomość podstaw VBA pozwalająca na automatyzacje części zleconych zadań),

To oferujemy

  • Umowa o pracę bezpośrednio z firmą Robert Bosch Sp. z o.o.

  • Szeroki pakiet benefitów pozapłacowych (m.in.: dofinansowanie do opieki medycznej i do karty Multisport)

  • Premia frekwencyjna wypłacana miesięcznie i kwartalnie, premia wakacyjna

  • Stołówka na miejscu – pracodawca współfinansuje koszt posiłków

  • Bogaty pakiet atrakcji dla Pracowników i ich dzieci

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • parking dla pracowników

  • program rekomendacji pracowników

  • inicjatywy dobroczynne

Robert Bosch Sp. z o.o. Odział w Mirkowie

Czy chcesz, aby Twoje pomysły kształtowały technologie, które zmieniają standardy życia? Zarówno w obszarze rozwiązań mobilnych, dóbr konsumpcyjnych, technologii przemysłowej, jak i dostarczania energii oraz technicznego wyposażenia budynków - z nami będziesz mieć wpływ na poprawę jakości życia na całym świecie. Witaj w Bosch. Zarówno w obszarze rozwiązań mobilnych, dóbr konsumpcyjnych, technologii przemysłowej, jak i dostarczania energii oraz technicznego wyposażenia budynków, nieustannie dostarczamy efektywne rozwiązania na całym świecie. Nasz sukces definiujemy nie tylko wzrostem ekonomicznym, ale w szczególności poprawą jakości życia ludzi i zaangażowaniem w wartości bazujące na odpowiedzialności. Jest to możliwe dzięki ponad 410,000 zaangażowanym pracownikom na całym świecie, pionierom, którzy każdego dnia dokonują przełomów technicznych. Zastanawiasz się nad stworzeniem czegoś wartego zapamiętania?

Z nami możesz robić rzeczy ważne!

Zgodnie z naszym motto "Technologia bliżej nas", dostarczamy do samochodów ważną część systemu hamowania, od której zależy bezpieczeństwo użytkowników pojazdów i pozostałych uczestników ruchu.

Przewiń do profilu firmy