Logo Pracuj.pl

Inżynier produkcji / Mistrz produkcji

PRONAR Sp. z o.o.O firmie

  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • Szukamy wielu kandydatów

PRONAR Sp. z o.o.

Handlowa 6H

Nowe Miasto

Białystok

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • W związku z rozwojem firmy poszukujemy osób do nadzoru powierzonego obszaru produkcji - dział spawalni / montażu / lakierni, bądź przygotowania produkcji fabryki maszyn.
  • ZADANIA:
  • Nadzór nad jakością produkowanych komponentów
  • Organizacja pracy podległych pracowników oraz rozliczanie ich pracy
  • Ścisła współpraca z kierownikiem produkcji
  • Opracowywanie dokumentacji produkcyjnej i dbałość o jej poprawny przepływ w firmie

Nasze wymagania

  • Wskazane wykształcenie techniczne - mile widziane wyższe
  • Znajomość rysunku technicznego
  • Umiejętność obsługi komputera
  • Samodzielność i umiejętność organizacji pracy
  • Doświadczenie w zarządzaniu zespołem
  • Wiedza na temat wybranego procesu produkcyjnego w branży metalowej

Mile widziane

  • doświadczenie na podobnym stanowisku / w branży metalowej

To oferujemy

  • Stabilne i bezpieczne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w dużej polskiej firmie o zasięgu międzynarodowym
  • Atrakcyjne wynagrodzenie wypłacane zawsze na czas i regularne podwyżki (2 - 3 razy w roku)
  • Nowoczesne narzędzia pracy i dobrej klasy odzież roboczą
  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji (kursy i szkolenia finansowane przez firmę) i ścieżki rozwoju wewnątrz organizacji
  • Wyżywienie w stołówce przyzakładowej
  • Pracowniczą zniżkę na ofertę firmowej szkoły lotniczej (kurs pilota, przeloty szybowcem)
  • Atrakcyjną ofertę grupowego ubezpieczenia na życie, PPK i pożyczki zakładowej

Zajmujemy się produkcją i sprzedażą maszyn oraz urządzeń dla rolnictwa, usług komunalnych i recyklingu. Jesteśmy liczącym się na świecie producentem elementów pneumatyki i hydrauliki siłowej, kół tarczowych, osi do przyczep, a także profili stalowych i elementów z tworzyw sztucznych.

Nasza firma to ponad 3 000 ​zatrudnionych pracowników, 8 nowoczesnych fabryk, w których na powierzchni 80 boisk piłkarskich powstaje codziennie 4 tysiące części z blisko 600 ton stali. Nieustannie inwestujemy w swój rozwój technologiczny, aby być nie tylko wiodącym producentem sprzętów rolniczych, ale również prekursorem wyznaczającym kierunek rozwoju naszej branży.

Inżynier produkcji / Mistrz produkcji, Handlowa 6H, Nowe Miasto, Białystok