Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Inżynier Produkcji

GLANTIER Sp. z o.o.O firmie

6 0008 000 brutto / mies.
  • Szmaragdowa 1, Oława
    Oława, dolnośląskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

GLANTIER Sp. z o.o.

Szmaragdowa 1

Oława

Twój zakres obowiązków

  • Projektowanie i budowa nowych stanowisk produkcyjnych

  • Opracowywanie i wdrażanie oprzyrządowania oraz pomocniczych środków produkcji

  • Dobór optymalnych technologii produkcyjnych

  • Proponowanie i wdrażanie usprawnień w procesie produkcyjnym pod kątem czasów produkcji, jakości, bhp, ergonomii pracy

  • Analiza techniczna przyczyn wad jakościowych powstających w procesach

  • Wsparcie przy wdrażaniu do produkcji nowych projektów oraz nowych produktów

  • Udział w projektach związanych z robotyzacją i automatyzacją procesów, we współpracy z firmami zewnętrznymi

  • Monitorowanie i konserwacje technicznej infrastruktury produkcyjnej

  • Udział w przezbrojeniach i regulacjach maszyn

  • Nadzór nad stanem budynków przedsiębiorstwa oraz czynny udział w konserwacjach

  • Wdrażanie usprawnień wynikających z programu Ciągłego Doskonalenia

  • Tworzenie i aktualizacja instrukcji stanowiskowych

  • Szkolenia załogi z nowych instrukcji oraz procesów

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe techniczne (preferowane techniczne: mechanika i budowa maszyn lub kierunki pokrewne)

  • Minimum kilkuletnie doświadczenie na podobnym stanowisku – warunek konieczny

  • Wysoko rozwinięte umiejętności techniczne, pomysłowość i nastawienie na poszukiwanie rozwiązań, rzetelność i zaangażowanie w pracę

  • Praktyczna znajomość pracy maszyn i mechanizmów

  • Umiejętności praktyczne w zakresie obróbki metali, montażu, sposobu napraw urządzeń

Mile widziane

  • Dodatkowymi atutami będą: znajomość zagadnień TPM (SMED), znajomość oprogramowaniem w zakresie projektowania 3D, doświadczenie w warsztatach Kaizen / Lean, uprawnienia SEP, znajomość zagadnień ESD, podstawowa znajomość języka angielskiego.

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę

  • Atrakcyjny pakiet wynagrodzeń (w zależności od kompetencji i doświadczenia: 6000 – 8000 zł brutto) i dodatkowych benefitów m.in.: ubezpieczenie grupowe, dodatkowe premie, ppk, zniżki na firmowe produkty

  • Atmosferę współpracy i zaangażowania

  • Niezbędne narzędzia pracy: laptop, telefon służbowy

  • Możliwość rozwoju zawodowego poprzez udział w projektach oraz szkoleniach

  • Ciekawą i ambitną pracę oraz szansę poszerzania wiedzy i rozwoju zawodowego.

Benefity

  • ubezpieczenie na życie

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • służbowy telefon do użytku prywatnego

  • firmowa biblioteka

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • paczki świąteczne

  • możliwość uzyskania uprawnień

O nas

Jesteśmy producentem i dystrybutorem produktów kosmetycznych. W związku z dynamicznym rozwojem firmy (m.in. wyróżnienie w tegorocznej edycji prestiżowego rankingu Diamenty Forbesa) obecnie poszukujemy osoby na stanowisko Inżyniera Produkcji.