Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Inżynier Produkcji

Knauf Bełchatów Sp. z o.o.

  • Norweska 1, Opole
    Opole, opolskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz

Norweska 1

Opole

Twój zakres obowiązków

  • wspieranie kadry kierowniczej w zarządzaniu działem produkcji,

  • kontrola i optymalizacja procesu produkcyjnego,

  • wdrażanie nowych procesów oraz maszyn produkcyjnych,

  • udział w rozwiązywaniu problemów technicznych,

  • koordynacja dokumentacji produkcyjnej oraz udział w projekcie przenoszenia „papierów” w świat cyfrowy.

Nasze wymagania

  • masz doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,

  • masz wykształcenie wyższe techniczne,

  • swobodnie posługujesz się j. angielskim w mowie i w piśmie,

  • zagadnienia produkcyjne z zakresu automatyki, mechaniki oraz technologii nie są Ci obce,

  • potrafisz analizować dane, podejmować decyzje i rozwiązywać problemy,

  • współpraca z zespołem i dobra organizacja pracy jest Twoją mocną stroną.

Mile widziane

  • masz doświadczenie w zarządzaniu projektami - będzie to dla dodatkowy atut.

To oferujemy

  • pełne wyzwań samodzielne stanowisko i możliwości rozwoju zawodowego,

  • wpływ na produkcję, której wskaźniki są codziennie monitorowane i omawiane,

  • udział w projektach strategicznych dotyczących m.in. rozwoju nowoczesnych technologii, cyfryzacji i kultury ciągłego doskonalenia,

  • docenienie zaangażowania - szczycimy się tym, że nasi pracownicy awansują w strukturach lokalnych i międzynarodowych,

  • warunki pracy i wynagrodzenia, które sprawiają, że od 5 lat żaden pracownik fabryki Knauf w Opolu nie złożył wypowiedzenia.

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • parking dla pracowników

  • dofinansowanie wypoczynku

  • dofinansowanie wakacji dzieci

Aplikacja

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie aplikacji zawierającej CV za pomocą przycisku aplikowania.

Dołącz do globalnego lidera produkcji i dystrybucji materiałów budowlanych na stanowisku INŻYNIER PRODUKCJI w fabryce Knauf w Opolu.

www.knauf.pl

Przewiń do profilu firmy