Inżynier Produkcji

Mb Recycling Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Gospodarki Odpadami sp.k.O firmie

  • podkarpackie

    podkarpackie
  • Ważna jeszcze 15 dni
    do: 09 lip 2021
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Współorganizowanie procesu produkcyjnego

  • Nadzorowanie i optymalizacja procesu produkcji danego materiału

  • Analizowanie procesu produkcyjnego, optymalizacja parametrów procesu produkcyjnego pod kątem: jakości produktu wydajności procesu i obniżania kosztów przetwarzania

  • Reagowanie na wszelkie nieprawidłowości w procesie produkcyjnym, podejmowanie działań, rozwiązywanie problemów

  • Udział we wdrożeniach usprawnień istniejących procesów produkcyjnych

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe techniczne (preferowane kierunki: inżynieria produkcji, inżynieria procesowa, inżynieria materiałowa, elektrotechnika, zarządzanie produkcją lub pokrewne)

  • Posiadanie praktycznych umiejętności koordynowania pracy zespołu

  • Otwartość na nowe wyznawania i zdobywanie wiedzy

  • Dobra organizacja pracy, analityczne myślenie i proaktywne podejście do zadań

Mile widziane

  • 1-2 lata doświadczenia w pracy w zakładzie produkcyjnym

To oferujemy

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na pełny etat

  • Stabilną pracę w dynamicznie rozwijającej się organizacji

  • Atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe

  • Szkolenia wdrożeniowe i zaplanowany okres adaptacyjny

  • Możliwości rozwoju zawodowego i awansu w strukturach naszej organizacji,

  • Możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego.

Mb Recycling Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Gospodarki Odpadami sp.k.

MB Recycling to lider w branży przetwarzania Zużytego Sprzętu Elektrycznego i Elektronicznego (ZSEE), oświetlenia oraz baterii. Posiadamy sześć nowoczesnych zakładów w całej Polsce oraz filię na Ukrainie. Inwestujemy w technologie.

MB Recycling wraz z partnerami tworzy ogólnopolski system zbierania zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego „Elektryczne Śmieci”, które obejmuje swoim zasięgiem miasta w całej Polsce i stale się rozwija. Coraz więcej mieszkańców miast korzysta na co dzień z czerwonych pojemników na zużyty sprzęt elektryczny i elektroniczny, a także z innych możliwości pozbywania się zużytych urządzeń elektrycznych.

Tak dynamiczny rozwój naszej firmy zawdzięczamy ponad 200 pracownikom – najlepszym profesjonalistom w swoich dziedzinach. Zostań członkiem naszego zespołu.

Przewiń do profilu firmy
Tak się u nas pracuje