Oferta pracy

Inżynier Produkcji/Projektów

DanfossO firmie

  • Chwaszczyno (pow. kartuski)

    Chwaszczyno (pow. kartuski), pomorskie
  • Ogłoszenie wygasło 7 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Odpowiedzialność za projekty związane z transformacją cyfrową i automatyzacją

  • Ciągłe doskonalenie w obszarach bezpieczeństwa, jakości, produktywności i kosztów wytwarzania

  • Zapewnienie stabilności i konkurencyjności procesu produkcyjnego

  • Wspieranie polityki: dążenie do zera defektów w produkowanych wyrobach oraz terminowych dostaw do klientów

  • Prowadzenie oraz udział w innych projektach i dotrzymywanie terminów zadań

  • Tworzenie i nadzorowanie dokumentacji produkcyjnej

  • Rozwiązywanie bieżących problemów produkcyjnych

Nasze wymagania

  • Minimum 2-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku

  • Wykształcenie wyższe inżynierskie

  • Doświadczenie z zakresu zarządzania projektami

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację w międzynarodowej organizacji

  • Praktyczna znajomość narzędzi Lean Manufacturing

  • Mile widziana znajomość dyrektywy PED i metodologii rozwiązywania problemów 8D

  • Umiejętność analitycznego myślenia

  • Zorientowanie na realizację zadań

  • Pozytywna postawa i samodzielność

  • Umiejętność pracy zespołowej oraz dostosowywania się do zmiennych warunków pracy

To oferujemy

  • Pracę w międzynarodowej firmie produkcyjnej istniejącej na rynku już od 1933 r.,

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę bezpośrednio w Danfoss,

  • Bogaty pakiet socjalny (dofinansowanie do obiadów – do 70%, opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, Pracowniczy Program Emerytalny, karta sportowa),

  • Dobrą atmosferę pracy.

Danfoss

Danfoss Heating proponuje szeroką gamę komponentów i rozwiązań związanych z wytwarzaniem, dystrybucją i wykorzystaniem ciepła nastawionych na oszczędność i komfort. Oferując unikalny produkt zbudowaliśmy silną pozycję na rynku energii grzewczej i odnotowujemy znaczący wzrost.

Obecnie do działu planowania produkcji poszukujemy Planisty, który dołączy do zespołu zlokalizowanego w Grodzisku Mazowieckim. Idealny kandydat to samodzielny i doświadczony profesjonalista o nastawieniu operacyjnym. Osoba zorientowana na wyniki i innowacyjna, która pomoże ustrukturyzować, rozwinąć

i zoptymalizować nasze procesy.

Danfoss oferuje ciekawe i pełne wyzwań stanowisko. Jeśli interesuje Cię praca w dynamicznym środowisku i zmotywowanym zespole w firmie o skandynawskiej kulturze organizacyjnej, w której będziesz mógł się rozwijać zawodowo – to czekamy na Twoją aplikację!

Przewiń do profilu firmy

Jeśli szukasz stanowiska, które pozwoli Ci wykorzystać doświadczenie z zakresu technologii produkcji oraz umiejętność zarządzania projektami, to szukamy właśnie Ciebie! W chwili obecnej poszukujemy odpowiedniej osoby na stanowisko: Inżynier Produkcji/Projektów, który dołączy do naszego zespołu w Tuchomiu k/ Gdańska.

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy