Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Inżynier Produkcji Rozdzielnic Elektrycznych -Technolog

ELSTA sp. z o.o.

  • Wieliczka

    Wieliczka, małopolskie
  • ogłoszenie wygasło 21 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Opracowywanie dokumentacji technologicznych dla produkcji urządzeń elektrycznych (rozdzielnice przemysłowe i dystrybucyjne niskiego napięcia)

  • Analiza powierzonych projektów urządzeń elektrycznych

  • Opracowywanie ofert wewnętrznych na urządzenia elektryczne ( rozdzielnice przemysłowe i dystrybucyjne niskiego napięcia)

  • Tworzenie i kompletowanie dokumentacji technicznych rozdzielnic elektrycznych

  • Pilotowanie produkcji urządzeń elektrycznych

  • Nadzorowanie zamówień materiałów i usług do produkcji

Nasze wymagania

  • Posiadasz wykształcenie wyższe – elektrotechniczne albo są w trakcie studiów (ostatni rok)

  • Mile widziany język angielski zarówno w mowie jak i w piśmie – część zadań, w tym spotkania i korespondencja, prowadzona jest w tym języku

  • Jesteś dokładny/a, skrupulatny/a

  • posługujesz się pakietem MS Office (w tym Excel) oraz przynajmniej dobrze AutoCad

  • Masz poczucie odpowiedzialności za powierzone zadania.

  • Posiadasz czynne prawo jady kat. B

Mile widziane

  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

To oferujemy

  • Umowę o pracę na pełny etat w rozwijającej się firmie działającej w kraju i na rynku europejskim

  • Ciekawą i różnorodną pracę, projekty dopasowujemy do indywidualnych potrzeb naszych klientów

  • wynagrodzenie stałe oraz system motywacyjny uzależniony od efektywności pracy

  • zdobycie doświadczenia w zaawansowanej technologicznie pracy

  • doskonałą atmosferę w zgranej i otwartej grupie doświadczonych specjalistów

  • interesującą i perspektywiczną ścieżkę kariery - możliwość awansu zawodowego

  • rozwój w zakresie najnowszych technologii dostępnych na rynku

  • Benefity pozapłacowe (m.in. prywatną opiekę medyczną,dopłatę do żłobków i przedszkoli).

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

Elsta Sp. z o.o. działa na rynku od 1988 roku. Podstawę oferty firmy stanowią kompleksowe usługi w zakresie instalacji elektrycznych i automatyki dla przemysłu, w tym głównie sektora energetycznego, ochrony środowiska, hutnictwa i przemysłu wydobywczego.

Mocna pozycja firmy na rynku międzynarodowym oraz jej intensywny rozwój, dostarczają nowych, stabilnych miejsc pracy. Tworzymy warunki rozwoju dla wszystkich Pracowników. Oferujemy współpracę oparta na wzajemnym szacunku i zaufaniu.

Szczegółowe informacje na temat firmy znajdziecie Państwo na stronie internetowej www.elsta.pl

Przewiń do profilu firmy