Logo Pracuj.pl

Inżynier produkcji

OKSYDAN SP Z O OO firmie

  • Rzeszów
    Rzeszów, podkarpackie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Osoba pracująca na tym stanowisku będzie brała czynny udział w projektowaniu oraz nadzorowała proces produkcji naszych urządzeń. Będzie współpracować z Kierownikiem produkcji oraz inżynierami działu technicznego.
  • W szczególności do jej obowiązków będzie należało :
  • weryfikacja oraz tworzenie dokumentacji wykonawczej produkowanych urządzeń oraz prawidłowe archiwizowanie ich w systemie,
  • wykonywanie rysunków oraz wycen poszczególnych podzespołów urządzeń,
  • nadzór nad procesem produkcji oraz weryfikacja końcowa,
  • analizowanie bieżących problemów z zakresu produkcji urządzeń,
  • ewentualne ulepszanie procesów produkcyjnych w obszarze: jakości, precyzji dostaw, produktywności, redukcji kosztów,
  • aktywne pozyskiwanie nowych dostawców oraz prowadzenie negocjacji warunków handlowych,
  • praca w programie Comarch Optima

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższego technicznego ( najlepiej mechanicznego )
  • dobrej znajomości programu AutoCad,
  • dobrej znajomości MS Office,
  • dużej staranności i sumienności w wykonywanej pracy,
  • zdolności logicznego myślenia oraz rozwiązywania problemów technicznych,
  • zaangażowania,
  • umiejętności pracy zespołowej,
  • umiejętności planowania i organizacji pracy
  • posiadanie prawa jazdy kat. B
  • umiejętności pracy pod presją czasu.
  • znajomości branży wod-kan będzie dodatkowym atutem.

Firma Oksydan jest polskim producentem zajmującym się dostarczaniem rozwiązań do podczyszczania i regulacji wód deszczowych oraz ścieków przemysłowych. Produkujemy separatory, podziemne zbiorniki retencyjne, rozsączające, przeciwpożarowe, układy neutralizacji oraz armaturę kanalizacyjną.

Inżynier produkcji, Rzeszów