Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Inżynier produkcji

TRANSBET BETONIARNIE GROCHOWICZ sp.k.

4 5009 000 brutto / mies.
  • Rzeszów

    Rzeszów, podkarpackie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz

Twój zakres obowiązków

  • zarządzanie zespołem pracowników;

  • sprawowanie stałej kontroli oraz bieżącego nadzoru nad procesem produkcyjnym;

  • zapewnienie ciągłości procesu produkcyjnego;

  • dokonywanie zamówień materiałów eksploatacyjnych;

  • kontrola terminów i jakości prac;

  • kontrolowanie stanów magazynowych

  • optymalizacja procesów produkcyjnych;

  • nadzór nad przestrzeganiem przepisów BHP;

  • współpraca z klientem;

Nasze wymagania

  • wykształcenie co najmniej średnie budowlane lub techniczne;

  • doświadczenie w zarządzaniu/nadzorowaniu procesów produkcyjnych;

  • umiejętność czytania rysunku technicznego;

  • j. angielskiego – komunikatywny ze znajomością słownictwa techniczno-budowlanego;

  • mile widziana znajomość procesów spawalniczych;

  • umiejętność pracy w zespole,

  • komunikatywność;

  • odpowiedzialność oraz umiejętność organizowania pracy i podejmowania decyzji;

  • prawo jazdy kat.B;

To oferujemy

  • umowę o pracę (możliwość współpracy B2B);

  • - atrakcyjne wynagrodzenie;

  • - możliwość rozwoju swoich kwalifikacji;

  • - praca w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku;

  • - niezbędne narzędzia pracy;

  • - samochód służbowy;