Oferta pracy

Inżynier Produkcji

LiNA Medical PolskaO firmie

  • Rolna 8A, 62-080 Sady, Polska
    Sady (pow. poznański), wielkopolskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)

LiNA Medical Polska

Rolna 8A

Sady (pow. poznański)

LiNA Medical Polska Sp. z o.o. – producent urządzeń medycznych w obszarze ginekologii małoinwazyjnej

poszukuje pracownika na stanowisko:

Zakres obowiązków:

  • Ścisła współpraca z działem R&D w Danii
  • Przygotowywanie, przeprowadzania i dokumentowanie testów w związku z procesem wdrażania nowych wyrobów do rutynowej produkcji
  • Wdrażanie i monitorowanie metod wytwarzania dla wybranej grupy wyrobów
  • Identyfikowanie i analizowanie bieżących problemów z zakresu inżynierii produkcji oraz proponowanie i wdrażanie rozwiązań w celu ich eliminowania
  • Proponowanie i wprowadzanie zmian mających na celu usprawnianie/optymalizację   procesu produkcyjnego oraz zmian wynikających z konieczności dostosowania wyrobu czy procesu wytwarzania do obowiązujących na danych rynkach regulacji
  • Przygotowywanie i kontrola dokumentacji do procesu produkcji (zestawienia materiałowe, instrukcje montażowe, mapowanie procesu, analiza ryzyka dot. procesu wytwarzania)

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe techniczne lub min. 2 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Doświadczenie w branży medycznej lub farmaceutycznej – mile widziane
  • Znajomość języka angielskiego – min. B1
  • Znajomość rysunku technicznego
  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office
  • Umiejętność analitycznego myślenia, kreatywność, komunikatywność
  • Samodzielność, dobra organizacja pracy
  • Dodatkowym atutem będzie: znajomość programów: Solid Works/Creo, ERP
  • Wiedza z zakresu przeprowadzania walidacji procesów produkcyjnych – mile widziana

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowe o pracę
  • Benefity: karta OK system, bezpłatna opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe, ZFŚS, elastyczny czas pracy
  • Pracę w międzynarodowym środowisku
  • Świetna atmosfera w pracy
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.
Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)).

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy