Oferta pracy

Inżynier produkcji

Paragon Siechnice Sp. z o.o.O firmie

  • Siechnice

    Siechnice, dolnośląskie
  • Ogłoszenie wygasło 4 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Wdrażanie i uruchamianie nowych procesów (głównie z obszaru montażu, a dodatkowo z obróbki skrawaniem)

  • Wspieranie wdrażania projektów optymalizujących proces produkcji oraz kontrola ich efektywności

  • Szkolenie pracowników z instrukcji stanowiskowych oraz procesów technologicznych

  • Opracowywanie procesów technologicznych i dokumentacji

  • Nadzorowanie uruchamiania maszyn produkcyjnych / Nadzór technologiczny nad nowymi projektami

  • Ocena dokumentacji konstrukcyjnej pod kątem możliwości wytwórczych

  • Współpraca z innymi działami firmy podczas realizacji zleconych zadań

  • Kontrola nad dokumentacją procesu produkcji (tworzenie standardów, instrukcji stanowiskowych, aktualizacja i standaryzacja)

  • Kontrola, modyfikowanie i udoskonalanie przebiegu procesu produkcyjnych

  • Wdrażanie narzędzi Lean Manufacturing / Identyfikacja problemów i wdrażanie rozwiązań zapobiegawczych

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe techniczne

  • Doświadczenie w pracy w środowisku produkcyjnym

  • Znajomość procesów montażu (nitowanie, zgrzewanie, spawanie, skręcanie, gięcie CNC, wykrawanie CNC, itp.)

  • Mile widziana znajomość procesów obróbki powierzchniowej (szczotkowanie, laserowanie, sitodruk, malowanie proszkowe, elektro polerowanie, pasywacja, itp.)

  • Mile widziana znajomość procesów obróbki skrawaniem

  • Wiedza z zakresu zatwierdzania procesów zgodnie z wymaganiami PPAP (PFMEA, Planu Kontroli, Diagramu Przepływu Procesu)

  • Znajomość technik i narzędzi optymalizacji produkcji głównie Lean Manufacturing / Layout/ 5S/ Przepływ Jednej Sztuki / Poka Yoke / Wąskie Gardła / Szybkie przezbrojenia

  • Dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie

  • Rozwinięta umiejętność czytania rysunku technicznego

  • Praktyczna znajomość programów typu CAD

  • Umiejętność projektowania w 3D

  • Znajomość obsługi komputera oraz pakietu MS Office

  • Rozwinięte umiejętności pracy z arkuszami kalkulacyjnymi

  • Inicjatywa oraz stała chęć poszukiwania i wdrażania nowych rozwiązań

  • Umiejętność samodzielnego diagnozowania i rozwiązywania problemów

  • Umiejętność planowania i organizowania pracy własnej

  • Umiejętność pracy w zespole, odpowiedzialność i zaangażowanie

To oferujemy

  • opiekę medyczną w firmie LuxMed opłacaną przez Pracodawcę

  • dofinansowanie do wakacji lub karty Multisport oraz bony świąteczne z ZFŚS

  • parking na terenie zakładu

Paragon Siechnice Sp. z o.o.

Do Działu Inżynierii szukamy obecnie osoby na stanowisko: Inżyniera produkcji.

Przewiń do profilu firmy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy