Ta oferta pracy jest nieaktualna od 100 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Inżynier produkcji

  • Sieraków, wielkopolskie
  • Specjalista
  • 2018-01-15

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    BA GLASS POLAND należy do międzynarodowej grupy BA GLASS i jest jednym z największych producentów opakowań szklanych.

    Miejsce pracy: Sieraków

    Zadania:

    • Zarządzanie procesem zmiany asortymentów (m.in. koordynowanie pracy zespołu
      oraz przezbrajania maszyn, odbiór jakościowy gotowego wyrobu po zmianie asortymentu, kontrola maszyn inspekcyjnych, kontrola odrzutów, itd.);
    • Analiza planu produkcji;
    • Organizacja spotkań przygotowujących i podsumowujących zmiany asortymentów;
    • Zatwierdzanie maszyn do użytku po zmianie asortymentów;
    • Analiza dokumentacji technicznej;
    • Wprowadzanie standardów przezbrojenia maszyn;
    • Udział w projektach.

    Wymagania:

    • Wykształcenie wyższe techniczne (preferowane mechanika i budowa maszyn);
    • Doświadczenie w obszarze zarządzania procesem zmiany asortymentów;
    • Komunikatywna znajomość języka angielskiego;
    • Znajomość metodologii SMED oraz umiejętność jej stosowania;
    • Doskonała organizacja pracy;
    • Umiejętność pracy w zespole oraz radzenia sobie w stresujących sytuacjach;
    • Znajomość pakietu MS Office (w tym Excel) na poziomie co najmniej dobrym;
    • Umiejętność analitycznego myślenia.

    Oferujemy:

    • Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej w młodym oraz profesjonalnym zespole o wysokiej kulturze organizacyjnej;
    • Współpraca z międzynarodowymi zespołami;
    • Stabilne warunki zatrudnienia oraz atrakcyjny pakiet socjalny: m.in. prywatna opieka medyczna, bony na święta, dofinansowanie do wczasów, wyprawki szkolne dla dzieci, spotkania integracyjne, itd.;
    • Możliwość dalszego rozwoju zawodowego.

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji za pomocą przycisku Aplikuj.

    Proszę o dołączenie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w złożonych przeze mnie dokumentach,  w tym na przetwarzanie ich w przyszłości – dla celów związanych z procesem rekrutacji. Niniejszą zgodę składam dobrowolnie i oświadczam, że zostałem poinformowany o uprawnieniach przysługujących mi na podstawie ustawy z dnia 29 sierpnia 1997  o ochronie danych osobowych ( Dz. U. 02.101.926.j.t.).