Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Inżynier Produkcji

Donaldson Polska Sp. z o.o.

Smaków 6

Skarbimierz (pow. brzeski)

Twój zakres obowiązków

  • Prowadzenie projektów wdrożeniowych nowych produktów na linii produkcyjnej, w tym PPAP i SOP

  • Zarządzanie projektem nowych maszyn, w tym planowanie inwestycji i harmonogramu

  • Nadzór nad procesem technologicznym wykonywanym na linii produkcyjnej

  • Opracowanie i utrzymanie dokumentacji technicznej, w tym parametrów procesu i zmian rysunków

  • Pomoc w analizie i wykrywaniu niezgodności oraz wdrażaniu działań naprawczych (8D)

  • Poprawa przepływu materiałów i optymalizacja schematu linii produkcyjnej

  • Aktywne poszukiwanie nowych rozwiązań i usprawnień w obszarze procesów produkcyjnych

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe techniczne

  • Dobra znajomość języka angielskiego

  • Preferowane wcześniejsze doświadczenie w branży motoryzacyjnej

  • Znajomość narzędzi z obszaru Zapewnienia Jakości FMEA, MSA, SPC i ich praktycznego zastosowania w środowisku produkcyjnym

  • Doświadczenie w rozwiązywaniu problemów jakościowych i wdrażaniu działań naprawczych

To oferujemy

  • Pracę w nowoczesnej, międzynarodowej firmie produkcyjnej będącej w fazie intensywnego rozwoju

  • Możliwość poznania zróżnicowanych procesów produkcyjnych

  • Stabilne zatrudnienie i pakiet świadczeń pracowniczych

  • Współpracę w miłej atmosferze

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • elastyczny czas pracy

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • karty przedpłacone

  • paczki świąteczne

  • program rekomendacji pracowników

  • pikniki rodzinne

Od 1915 roku, założona w USA, firma Donaldson realizuje złożone potrzeby klientów w zakresie filtracji. Donaldson jest jednym z największych dostawców unikalnych technologii filtracyjnych oraz wysokiej jakości filtrów i części zamiennych. Globalnie Donaldson to 46 zakładów produkcyjnych, 20 centrów dystrybucyjnych jak również ponad 14 tysięcy pracowników zapewniających zaawansowane rozwiązania filtracyjne wykorzystywane w branży lotniczej, transportowej, spożywczej, budownictwie oraz rolnictwie.

Zakład produkcyjny w Skarbimierzu specjalizuje się w produkcji filtrów powietrza i filtrów cieczy dedykowanych do samochodów ciężarowych, maszyn budowlanych oraz urządzeń rolniczych.

Wybudowana w 2015 roku fabryka zajmuje powierzchnię 43 tysięcy mkw oraz obecnie zatrudnia ok 600 pracowników.

Przewiń do profilu firmy